Kosmetyczne rewolucje

odcinek 2

Kosmetyczne rewolucje

W Zakroczymiu tuż przy rynku działa salon fryzjersko-kosmetyczny. Problemem jest to, że... nie wie o nim nikt poza rodziną i znajomymi właścicielki. Brakuje szyldu czy choć tabliczki z informacją, że na parterze domu mieszkalnego można skorzystać z usług kosmetyczki i fryzjerki. Nawet zagadnięci przez Sylwię i Paulinę przechodnie nie potrafili ich pokierować do salonu Jagody. To dziwi, zważywszy na fakt, że Jagoda prowadzi salon z przerwami już od 2006 roku. W 2009 roku była nawet na szkoleniu u Pauliny Pastuszak! Przez tyle lat salon powinien już zdobyć renomę i rozgłos, jednak jedyne, co można było o nim przez ten czas usłyszeć, to niekoniecznie superlatywy...

Gdy nasze prowadzące wreszcie trafiły do salonu, same przekonały się, dlaczego opinie o nim nie są najlepsze. Mnóstwo walających się włosów, niewysterylizowane narzędzia, pył z paznokci -  czystość i higiena pozostawiają tu wiele do życzenia! Problemem jest też to, że Jagoda nie potrafi rodzinnych spraw zostawić piętro wyżej i w salonie toczą się dyskusje na tematy prywatne, których niekoniecznie chcą słuchać klientki.

Paulina, która szkoliła Jagodę 10 lat temu, ma świadomość jej potencjału. Nie dała jej jednak taryfy ulgowej - wprost przeciwnie: Jagoda została ostro skrytykowana i wykopana z mieszkania piętro niżej do salonu, gdzie powinna sprzątać i ćwiczyć technikę. Czy będzie to kop do zmian, czy... kopanie leżącego? Przekonacie się, oglądając drugi odcinek "Kosmetycznych rewolucji"!

„Kosmetyczne rewolucje” – o czym jest program?

Prowadzące Paulina Pastuszak i Sylwia Gołębiewska ruszą w Polskę na ratunek zmagającym się z kłopotami gabinetom urody manicure. Ekspertki przyjrzą się, jak funkcjonują salony, zdiagnozują ich kluczowe problemy i wprowadzą plan naprawczy.

Były już rewolucje kuchenne i w salonach fryzjerskich - teraz przyszedł czas na salony kosmetyczne! Będzie się działo!

„Kosmetyczne rewolucje” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl