Kosmetyczne rewolucje

odcinek 1

Kosmetyczne rewolucje

Salon Nail & Lashes w Kobyłkach pod Warszawą - to tu w pierwszym odcinku nowego programu TVN Style ruszą Paulina Pastuszak i Sylwia Gołębiewska, by przeprowadzić "Kosmetyczne rewolucje".

Właścicielką salonu jest 27-letnia Ewelina, która niedawno zatrudniła do pomocy swoją rówieśniczkę Martynę. Relacja między nimi jest zdecydowanie zbyt koleżeńska niż powinna być na linii pracodawca - pracownik. Właścicielka sprawia wrażenie mało stanowczej, a salon - źle zorganizowanego. Wysłana przez Paulinę i Sylwię tajna agentka na usługę musiała czekać aż 50 minut, a czystość łazienki i pokoju socjalnego woła o pomstę do nieba. Sama Martyna mówi, że potrzebuje "prawdziwego szefa". Jednak nie tylko szefa tu brakuje - Martynie zdecydowanie potrzeba solidnej porcji wiedzy i techniki. I to właśnie zapewnią obu kosmetyczkom z Nail & Lashes nasze ekspertki stylizacji paznokci!

„Kosmetyczne rewolucje” – o czym jest program?

Prowadzące Paulina Pastuszak i Sylwia Gołębiewska ruszą w Polskę na ratunek zmagającym się z kłopotami gabinetom urody manicure. Ekspertki przyjrzą się, jak funkcjonują salony, zdiagnozują ich kluczowe problemy i wprowadzą plan naprawczy.

Były już rewolucje kuchenne i w salonach fryzjerskich - teraz przyszedł czas na salony kosmetyczne! Będzie się działo!

„Kosmetyczne rewolucje” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl