Korepetycje z seksu

sezon 0 odcinek 3

Korepetycje z seksu

Pora na kolejną dawkę wychowania seksualnego. Pomożemy Wam poznać własne ciała i udowodnimy, że o seksie warto rozmawiać w każdym wieku.

Korepetycje z seksu - opis programu

Seks pełni w życiu człowieka bardzo ważną rolę, lecz – jak pokazują różne badania – nadal wiemy o nim zbyt mało. Aż 42% Polaków nie jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego i nie potrafi przyznać się do tego drugiej sobie. Dlaczego tak się dzieje? Wydawałoby się, że w dobie powszechnie dostępnego Internetu nie powinno być problemu ze zdobyciem informacji na każdy temat. Nic bardziej mylnego! TVN Style postanowiła wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu swoich widzów i przygotowała dla nich nowy program, w którym nie będzie tematów tabu i zakazanych pytań! Czy wszyscy pachniemy tak samo w miejscach intymnych? Masturbacja to zboczenie? Czy męska sperma zawiera kalorie? Doświadczeni eksperci z różnych dziedzin, tacy jak ginekolodzy, seksuolodzy, urolodzy czy seks trenerzy odpowiedzą na najbardziej krępujące, mocne, trudne i odważne pytania zadane przez zaproszonych do programu bohaterów.
„Korepetycje z seksu” to solidna dawka wiedzy na temat życia intymnego, podana w fachowy, a zarazem przystępny sposób. Pamiętajcie – kto pyta, nie błądzi!

Korepetycje z seksu - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki programu "Korepetycje z seksu" dostępne online na platformie VOD player.pl oraz na kanale TVN Style.