Kobieta na krańcu świata

sezon 7 odcinek 4

Kobieta na krańcu świata 7 4K

Odkryj magię obrazu w najnowocześniejszej technologii Ultra HD! Oglądaj serial w najwyższej jakości – 4K. Pamiętaj, że aby móc w pełni korzystać z jakości Ultra HD, musisz posiadać urządzenie obsługujące ten format obrazu oraz najwyższą jakość łącza internetowego.

Papua to największa wyspa na Oceanie Spokojnym. Mieszka tu ponad 300 rożnych grup etnicznych, miedzy innymi plemię Dani. Jeszcze 100 lat temu świat nie wiedział o ich istnieniu. Sława kanibali i okrutnych wojowników też nie zjednywała im sprzymierzeńców.
Martyna jechała na Papuę 2 doby. Do wioski Dani dotarła pieszo, bo to jedyna możliwa droga. Na miejscu poznała Namereke – drugą żonę wodza.
Jacy okazali się ludzie, którzy żonę wymieniają za … świnię i muszelki, a za jedyne swoje odzienie mają wyhodowane we własnym ogródku tykwy? Jak to możliwe, że  mężczyzna traci swoją moc mieszkając pod jednym dachem z kobietą?  I wreszcie dlaczego większość tamtejszych kobiet ma obcięte palce?
Wyjątkowa podróż do świata, który na naszych oczach zanika wraz z pojawianiem się nowych technologii i bawełnianych koszulek. Nie można tego przegapić!