Klinika naturalnego piękna

sezon 2 odcinek 9

Klinika naturalnego piękna 2

W kolejnym odcinku Klinikę odwiedzi mama i córka. Obie prowadzą bardzo aktywny tryb życia i co najważniejsze są dla siebie bardzo dużym wsparciem. Urszula, mama, chciałabym odświeżyć wygląd twarzy i pozbyć się przebarwień z rąk. Nie może sobie poradzić także z drugim podbródkiem. Czy na wszystkie te problemy znajdzie radę dr Miracki? Córka Kasia mimo iż dużo ćwiczyć i dba o swoją dietę walczy z wystającym brzuchem i boczkami. Czy i na to znajdzie się rada w Klinice?

W „Klinice naturalnego piękna” poznamy także Dagmarę. Zadbaną, atrakcyjną kobietę, o nienagannej figurze, której tylko twarz zdradza prawdziwy wiek. Dagmara chciałaby poprawić koloryt skóry, wypełnić zmarszczki i usta oraz podnieść policzki. Jakie zabiegi zaproponują jej specjaliści.

"Klinika naturalnego piękna" - o czym program

Jest wiele powodów, dla których osoby zmagające się z ogromnymi kompleksami dotyczącymi wyglądu nie decydują się na zmianę. Ich bliscy postanowili im pomóc. W tajemnicy zgłosili ich do nowego programu Discovery Life! Specjaliści Kliniki Miracki zrobią wszystko, żeby bohaterowie odcinków poczuli się dobrze w swojej skórze. W premierowej serii zobaczymy każdy etap ich metamorfozy. Czy uda się przywrócić uśmiech na ich twarzach? W „Klinice naturalnego piękna” nie ma rzeczy niemożliwych!

"Klinika naturalnego piękna" - gdzie oglądać

Program dostępny na antenie TVN Style oraz platformie VOD player.pl