Klinika naturalnego piękna

sezon 2 odcinek 8

Klinika naturalnego piękna 2

W tym odcinku Klinikę Mirackich odwiedzą aż 3 bohaterki. Czy każdej z nich uda się pomóc? Z jakimi problemami przyjdzie się zmierzyć lekarzom?

Pierwszą bohaterką będzie Aleksandra. Szalona, 43-letnia kobieta, której buzia nigdy się nie zamyka, zwłaszcza w pracy, gdzie jest szkoleniowcem. Jednak to właśnie twarz stanowi dla niej główny problem. Pierwsze oznaki starzenia spędzają jej sen z powiek. Czy uda się wypełnić zmarszczki i podnieść policzki, o czym marzy Aleksandra?

Drugą bohaterką będzie Agnieszka. 45-latka, która 5 lat temu zaczęła okres przekwitania, przez co bardzo uwidoczniły się u niej oznaki starzenia. Na twarzy ma widoczne zmiany - cienie pod oczami i opuchniętą okolicę oka. Do tego opadające kąciki ust, które powodują, że wygląda na smutną i zmęczoną, co jest błędnie odbierane przez otoczenie. Czy Klinika Mirackich sobie z tym poradzi i Agnieszka znów będzie się uśmiechać?

Klinikę odwiedzi też Mariola. Mama 8-letniej dziewczynki. Miłośniczka ogrodów, jazdy na rowerze i nordic walkingu. Mariola ma za sobą walkę z chorobą nowotworową. Chciałaby zacząć nowe życie. Czy dr Miracki będzie w stanie zawalczyć z oznakami leczenia chemioterapią?

"Klinika naturalnego piękna" - o czym program

Jest wiele powodów, dla których osoby zmagające się z ogromnymi kompleksami dotyczącymi wyglądu nie decydują się na zmianę. Ich bliscy postanowili im pomóc. W tajemnicy zgłosili ich do nowego programu Discovery Life! Specjaliści Kliniki Miracki zrobią wszystko, żeby bohaterowie odcinków poczuli się dobrze w swojej skórze. W premierowej serii zobaczymy każdy etap ich metamorfozy. Czy uda się przywrócić uśmiech na ich twarzach? W „Klinice naturalnego piękna” nie ma rzeczy niemożliwych!

"Klinika naturalnego piękna" - gdzie oglądać

Program dostępny na antenie TVN Style oraz platformie VOD player.pl