Klinika naturalnego piękna

sezon 2 odcinek 7

Klinika naturalnego piękna 2

W kolejnym odcinku „Kliniki naturalnego piękna” poznamy Kasię. Kasia, do tej pory bardzo dbająca o swoje ciało, przez okres lockdownu spowodowany pandemią, straciła kontrolę nad swoją sylwetką.  Chciałaby poprawić wygląd brzucha i ud. Czy dr Miracki zaradzi tym problemom i Kasia znów będzie się cieszyć idealnym ciałem? I co lekarze zrobią w problemem zmarszczek pod oczami oraz rumieniem na twarzy, z którymi również walczy Kasia?

W Klinice Mirackich zagości także aktorka - Barbara Kurzaj-Jonak, która widzowie mogą kojarzyć z ról w wielu serialach i spektaklach teatralnych. Wygląd jest dla niej bardzo ważny, w końcu praca aktora to praca głównie twarzą. A z tym właśnie ma problem Barbara. Skóra twarzy straciła blask, stała się wiotka, pojawiły się zmarszczki. Aktorce zależy na delikatnych zmianach, nie chciałaby osiągnąć efektu maski i stracić mimiki twarzy. Czy to się da zrobić?

"Klinika naturalnego piękna" - o czym program

Jest wiele powodów, dla których osoby zmagające się z ogromnymi kompleksami dotyczącymi wyglądu nie decydują się na zmianę. Ich bliscy postanowili im pomóc. W tajemnicy zgłosili ich do nowego programu Discovery Life! Specjaliści Kliniki Miracki zrobią wszystko, żeby bohaterowie odcinków poczuli się dobrze w swojej skórze. W premierowej serii zobaczymy każdy etap ich metamorfozy. Czy uda się przywrócić uśmiech na ich twarzach? W „Klinice naturalnego piękna” nie ma rzeczy niemożliwych!

"Klinika naturalnego piękna" - gdzie oglądać

Program dostępny na antenie TVN Style oraz platformie VOD player.pl