Klinika naturalnego piękna

sezon 2 odcinek 6

Klinika naturalnego piękna 2

Bohaterkami kolejnego  odcinka „Kliniki naturalnego piękna” będą Joanna i Żaneta. Joanna prowadzi agencję ślubną. Jej problem to 2 nieudane tatuaże, których bardzo się wstydzi. Jednego z nich próbowała się już pozbyć, jednak ze względu na ciąże musiała zaprzestać zabiegów. Czy tym razem uda się je usunąć i Joanna znów będzie mogła się pokazać w kostiumie kąpielowym?

Żaneta zaś walczy z rumieniem na twarzy, którym pojawił się w trakcie ciąży i wraz z urodzeniem córeczki nie zniknął. 5 lat temu korzystała z zabiegu laserem, jednak nie przyniósł on efektu, tak jak i liczne zabiegi wykonywane u kosmetyczki. Obecnie nie ma dnia, by nie musiała nakładać makijażu. Czy tym razem zabiegi laserowe przyniosą skutki? Czy Klinika będzie w stanie pomóc także w walce z innymi jej kompleksami? Czy Żaneta wreszcie będzie zadowolona ze swojego brzucha i pozbędzie się naczynek na nogach?

"Klinika naturalnego piękna" - o czym program

Jest wiele powodów, dla których osoby zmagające się z ogromnymi kompleksami dotyczącymi wyglądu nie decydują się na zmianę. Ich bliscy postanowili im pomóc. W tajemnicy zgłosili ich do nowego programu Discovery Life! Specjaliści Kliniki Miracki zrobią wszystko, żeby bohaterowie odcinków poczuli się dobrze w swojej skórze. W premierowej serii zobaczymy każdy etap ich metamorfozy. Czy uda się przywrócić uśmiech na ich twarzach? W „Klinice naturalnego piękna” nie ma rzeczy niemożliwych!

"Klinika naturalnego piękna" - gdzie oglądać

Program dostępny na antenie TVN Style oraz platformie VOD player.pl