Klinika naturalnego piękna

sezon 2 odcinek 5

Klinika naturalnego piękna 2

W tym odcinku Klinika Mirackich postara się pomóc 31-letniej Alex. To żywiołowa i pełna energii dziewczyna, która bardzo dba o siebie. Od pewnego czasu dużo ćwiczy i jest na diecie, a mimo to nie może się pozbyć brzucha, a i uda stanowią dla niej problem. Czy specjaliści z Kliniki znajdą dla niej rozwiązanie? Czy będą w stanie zawalczyć też z pierwszymi oznakami starzenia się Alex?

Lekarzom z Kliniki Mirackich przyjdzie się zmierzyć także z niewidocznym problemem, z jakim walczy kolejna bohaterka programu - Sylwia. To na co dzień pełna życia miłośniczka motocykli, której codzienność utrudnia problem nietrzymania moczu. Sylwia korzystała już z pomocy lekarza, jednak przyjmowane tabletki tylko nasiliły problem. Czy w Klinice Mirackich znajdzie rozwiązanie swoich problemów?

"Klinika naturalnego piękna" - o czym program

Jest wiele powodów, dla których osoby zmagające się z ogromnymi kompleksami dotyczącymi wyglądu nie decydują się na zmianę. Ich bliscy postanowili im pomóc. W tajemnicy zgłosili ich do nowego programu Discovery Life! Specjaliści Kliniki Miracki zrobią wszystko, żeby bohaterowie odcinków poczuli się dobrze w swojej skórze. W premierowej serii zobaczymy każdy etap ich metamorfozy. Czy uda się przywrócić uśmiech na ich twarzach? W „Klinice naturalnego piękna” nie ma rzeczy niemożliwych!

"Klinika naturalnego piękna" - gdzie oglądać

Program dostępny na antenie TVN Style oraz platformie VOD player.pl