Klinika naturalnego piękna

sezon 2 odcinek 4

Klinika naturalnego piękna 2

Sylwia to kolejna dziewczyna, która odwiedzi Klinikę Mirackich. Sylwia, bardzo aktywna sportowo, rok temu przeżyła wypadek rowerowy, o którym nieustannie przypomina jej blizna na ustach, wyglądająca jak opryszczka. Przeszkadza jej to na tyle, że ma nawet opory przed całowaniem narzeczonego. Wygląd ust zablokował ją bardzo psychicznie. Czy dzięki doktorowi Mirackiemu odzyska dawną pewność siebie i znów będzie mogła cieszyć się życiem?

Kolejna bohaterka to Izabella, kobieta pracująca i mama dwójki synów. Izabella praktycznie odkąd pamięta walczy z pieprzykami i innymi znamionami, zwłaszcza na twarzy, gdzie ma ich aż 17. Czy specjaliści z Kliniki Mirackich będą w stanie usunąć je wszystkie, tak by Iza znów była zadowolona ze swojego wyglądu?

"Klinika naturalnego piękna" - o czym program

Jest wiele powodów, dla których osoby zmagające się z ogromnymi kompleksami dotyczącymi wyglądu nie decydują się na zmianę. Ich bliscy postanowili im pomóc. W tajemnicy zgłosili ich do nowego programu Discovery Life! Specjaliści Kliniki Miracki zrobią wszystko, żeby bohaterowie odcinków poczuli się dobrze w swojej skórze. W premierowej serii zobaczymy każdy etap ich metamorfozy. Czy uda się przywrócić uśmiech na ich twarzach? W „Klinice naturalnego piękna” nie ma rzeczy niemożliwych!

"Klinika naturalnego piękna" - gdzie oglądać

Program dostępny na antenie TVN Style oraz platformie VOD player.pl