Klinika naturalnego piękna

sezon 2 odcinek 2

Klinika naturalnego piękna 2

Pierwszą bohaterką drugiego odcinka nowej serii programu będzie Magdalena, kobieta po 40-stce. Dużą częścią jej życia zawodowego są wystąpienia publiczne, jednak od pewnego czasu bardzo się ich wstydzi, wszystko przez pogłębiające się cienie pod oczami. Zabiegi wykonywane w salonach kosmetycznych i makijaż, przestały przynosić efekty, stąd Magda szuka pomocy u specjalistów. Czy lekarze z Kliniki Mirackich będą w stanie pomóc Magdzie, by znów poczuła się pewnie?

Drugą bohaterką będzie Aleksandra, instruktorka fitness. Sport to całe jej życie. Niestety mimo morderczych treningów, nie udało jej się pozbyć podskórnego tłuszczu pod pachami, którego nie jest w stanie już ukryć pod sportowymi ubraniami. Lekarze podejmą się próby usunięcia nadmiaru tłuszczu. Czy zabieg przyniesie oczekiwane rezultaty?

"Klinika naturalnego piękna" - o czym program

Jest wiele powodów, dla których osoby zmagające się z ogromnymi kompleksami dotyczącymi wyglądu nie decydują się na zmianę. Ich bliscy postanowili im pomóc. W tajemnicy zgłosili ich do nowego programu Discovery Life! Specjaliści Kliniki Miracki zrobią wszystko, żeby bohaterowie odcinków poczuli się dobrze w swojej skórze. W premierowej serii zobaczymy każdy etap ich metamorfozy. Czy uda się przywrócić uśmiech na ich twarzach? W „Klinice naturalnego piękna” nie ma rzeczy niemożliwych!

"Klinika naturalnego piękna" - gdzie oglądać

Program dostępny na antenie TVN Style oraz platformie VOD player.pl