Klinika naturalnego piękna

sezon 2 odcinek 10

Klinika naturalnego piękna 2

W ostatnim odcinku serii „Klinika naturalnego piękna” poznamy Emilię. Wygląd jest dla niej ważny zwłaszcza w pracy - dba o siebie jak może, ale radzi już sobie z opadajacym owalem twarzy i zanikiem elastyczności skóry. Chciałaby polepszyć swoje samopoczucie poprzez poprawę kondycji skóry twarzy, czy doktor Miracki znajdzie dla niej odpowiednie zabiegi?

Klinikę odwiedzi także dobrze nam znana modelka - Anna Markowska. W  7. edycji programu „Top Model” podbiła serca widzów swoim pięknem i determinacją w powrocie do zdrowia po chorobie nowotworowej. Z jakim problem zgłasza się do doktora Mirackiego przekonacie się już niebawem.

"Klinika naturalnego piękna" - o czym program

Jest wiele powodów, dla których osoby zmagające się z ogromnymi kompleksami dotyczącymi wyglądu nie decydują się na zmianę. Ich bliscy postanowili im pomóc. W tajemnicy zgłosili ich do nowego programu Discovery Life! Specjaliści Kliniki Miracki zrobią wszystko, żeby bohaterowie odcinków poczuli się dobrze w swojej skórze. W premierowej serii zobaczymy każdy etap ich metamorfozy. Czy uda się przywrócić uśmiech na ich twarzach? W „Klinice naturalnego piękna” nie ma rzeczy niemożliwych!

"Klinika naturalnego piękna" - gdzie oglądać

Program dostępny na antenie TVN Style oraz platformie VOD player.pl