Klinika naturalnego piękna

sezon 2 odcinek 1

Klinika naturalnego piękna 2

Pierwszą bohaterką „Kliniki naturalnego piękna” będzie Małgosia, która chciałaby usunąć tatuaż, który jest błędem jej zbuntowanych lat. Takich niefortunnych tatuaży ma na ciele aż 10, ale szczególnie przeszkadza jej ten wykonany na twarzy, ponieważ odbiera jej pewność siebie, sprawia, że czuje się mało atrakcyjna i mniej kobieca. Małgosia jest młodą i żywiołową dziewczyną, zajmującą się stylizacją paznokci, studiuje też kosmetologię. Bardzo chce pomagać kobietom w tym, by czuły się piękne, niestety sama została oszpecona. Czy dr Miracki będzie w stanie jej pomóc, by odzyskała pewność siebie?

Drugą bohaterką będzie Barbara, jak sama o sobie mówi „najstarsza kelnerka w Polsce”. 67-letnia kobieta nie wie co to nuda w życiu, wciąż aktywna w życiu, najchętniej pomaga córkom w prowadzeniu ich własnego biznesu, restauracji. Barbara zupełnie nie czuje się stara, jednak jej wiek, zdradza twarz i dekolt.  Chciałaby poprawić szyję i zmarszczki palacza, jednak najbardziej przeszkadza jej naczyniak na ustach, który pojawił się już 20 lat temu i od tamtego czasu musi przykrywać go kolorowymi szminkami. Czy da się go usunąć?

"Klinika naturalnego piękna" - o czym program

Jest wiele powodów, dla których osoby zmagające się z ogromnymi kompleksami dotyczącymi wyglądu nie decydują się na zmianę. Ich bliscy postanowili im pomóc. W tajemnicy zgłosili ich do nowego programu Discovery Life! Specjaliści Kliniki Miracki zrobią wszystko, żeby bohaterowie odcinków poczuli się dobrze w swojej skórze. W premierowej serii zobaczymy każdy etap ich metamorfozy. Czy uda się przywrócić uśmiech na ich twarzach? W „Klinice naturalnego piękna” nie ma rzeczy niemożliwych!

"Klinika naturalnego piękna" - gdzie oglądać

Program dostępny na antenie TVN Style oraz platformie VOD player.pl