Klinika bez tajemnic

sezon 2 odcinek 9

Klinika bez tajemnic 2

Magda jest dziennikarką i nauczycielką akademicką. Przez lata pracowała w lokalnej telewizji. Kobieta boryka się z problemem trądziku różowatego, który objawia się charakterystycznym zaczerwienieniem skóry twarzy w okolicy czoła, policzków, nosa oraz brody. Magda chciałaby poprawić kondycję skóry twarzy, a także pozbyć się kłopotliwego wgłębienia na czole.

Klinikę Ambroziak odwiedza też Jacek. Mężczyzna zawodowo zajmuje się marketingiem oraz PR-em. Przy pierwszym spotkaniu sprawia on wrażenie bardzo zmęczonego, a w opinii niektórych nawet pobitego. Wszystko z powodu „worków” pod oczami. Przepukliny tłuszczowe źle wpływają na wizerunek mężczyzny, zwłaszcza w pracy, która wiąże się z reprezentowaniem firmy na zewnątrz. Jacek wstydzi się swojego wyglądu, wszystkimi sposobami stara się maskować swój problem. Operację Jacka miał wykonać doktor Massimiliano Leporati. Niestety formalności związane z uzyskaniem zgody na wykonywanie zawodu w Polsce wydłużyły się i doktor Marcin Ambroziak poprosił o pomoc niezawodnego doktora Janusza Obrockiego. Czy Jacek wreszcie pozbędzie się swojego kompleksu?

Kolejną pacjentką kliniki jest Zuzanna Brzezińska – modelka, influencerka i właścicielka marki odzieżowej. Kobieta zgłasza się do dr Marcina Ambroziaka, ponieważ chciałaby poprawić stan swojej cery. Zuzannie zależy na odżywieniu, ujędrnieniu i rozświetleniu skóry twarzy. Doktor Ambroziak proponuje jej zabieg mezoterapii.

Do kliniki wraca też pacjentka doktora Michała Rożalskiego. Podczas konsultacji Joanna pochwali się efektem liposukcji laserowej. Jak wygląda po 2 miesiącach od zabiegu?

Przekonacie się, oglądając nowy odcinek „Kliniki bez tajemnic”!

Klinika bez tajemnic - opis

W najnowszej odsłonie serii „Klinika bez tajemnic” specjaliści z Kliniki Ambroziak ponownie staną przed niezwykle skomplikowanymi wyzwaniami, a skrzywdzeni przez los pacjenci przekonają się, że zdobycze współczesnej medycyny potrafią zdziałać cuda. Wykonane na najwyższym, światowym poziomie zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i klinicznej, chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, laryngologii oraz fizjoterapii i kosmetologii, pomogą poprawić mankamenty sylwetki, zwalczyć efekty upływającego czasu oraz poprawić niedoskonałości natury. Tylko w tym programie widzowie będą mogli obserwować, jak wyglądają kulisy życia doktora Marcina Ambroziaka, „pierwszej damy kliniki” – Joanny Ambroziak oraz pozostałych członków personelu medycznego. W przeciwieństwie do innych medycznych serii, historia „Klinika bez tajemnic” zbudowana jest wokół lekarzy. W programie przybliżymy sylwetki charyzmatycznych doktorów, którzy dzięki pasji i zaangażowaniu spełniają marzenia i poprawiają jakość życia wielu osób.

Klinika bez tajemnic - gdzie obejrzeć?

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl