Klinika bez tajemnic

sezon 2 odcinek 6

Klinika bez tajemnic 2

Motywacje do odwiedzenia gabinetów medycyny estetycznej są niezwykle różne. Powodów jest mnóstwo. Wynikają one z chęci zadbania o siebie, poprawy samooceny czy samopoczucia. Przekonajmy się co do kliniki medycyny estetycznej sprowadza kolejnych pacjentów doktora Ambroziaka!

Pierwszą bohaterką 6. odcinka „Kliniki bez tajemnic" jest 33-letnia Milena. Kobieta nie akceptuje swojego wyglądu i chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych na szkoleniach kosmetycznych. Przyznaje, że jest od nich uzależniona. Niestety, nie wszystkie zabiegi, którym poddała się Milena, można uznać za udane. Migracja wypełniacza, grudki z kwasu hialuronowego, źle założone nici liftingujące, przebarwienia – to problemy, które pojawiły się u niej w wyniku nieudanych zabiegów. Doktor Marcin Ambroziak rozpuści nieprawidłowo podany kwas hialuronowy, a na kolejnej wizycie wykona zabiegi upiększające.

Do Kliniki Ambroziak zgłasza się także Irena. Kobietę sprowadza problem żylaków i niezwykle rozległych „pajączków" na nogach. Przykry problem kosmetyczny towarzyszy jej od wielu lat i jest jej największym kompleksem. Irena często słyszała przykre komentarze dotyczące jej wyglądu. Kobieta całkowicie wyeliminowała ze swojej garderoby stroje plażowe, sukienki, spódnice oraz szorty. Oprócz pozbycia się szpecących naczynek na nogach Irena chciałaby zająć się także kondycją skóry twarzy. Doktor Marcin zaproponuje pacjentce mało inwazyjne, a przy tym niezwykle efektywne zabiegi rewitalizujące.

Kolejnym pacjentem jest Rafał Kosiec - były piłkarz Polonii Warszawa, który kilka lat temu uległ poważnemu wypadkowi. Sportowiec złamał kręgosłup i uszkodził rdzeń kręgowy. Rafał uniknął wózka inwalidzkiego, dziś porusza się samodzielnie, ale bóle neurologiczne i neuropatyczne oraz paraliż mięśni nie ustępują. Były piłkarz nie zamierza jednak tracić nadziei na powrót do zdrowia. Co więcej, prowadzi fundację dla sportowców, których kariery - podobnie jak jego - zostały dramatycznie przerwane przez wypadek. Rafał zgłasza się do kliniki z prośbą o pomoc w zniwelowaniu zauważalnej asymetrii klatki piersiowej, wynikającej z uszkodzenia ważnych struktur mięśniowych. Dr Marcin Ambroziak i dr Janusz Obrocki zaproponują byłemu piłkarzowi zabieg ostrzyknięcia klatki piersiowej kwasem hialuronowym. Zabieg ten pozwoli nie tylko na odzyskanie symetrii uszkodzonych mięśni, ale także komfortu psychicznego pacjenta.

Klinika bez tajemnic - opis

W najnowszej odsłonie serii „Klinika bez tajemnic” specjaliści z Kliniki Ambroziak ponownie staną przed niezwykle skomplikowanymi wyzwaniami, a skrzywdzeni przez los pacjenci przekonają się, że zdobycze współczesnej medycyny potrafią zdziałać cuda. Wykonane na najwyższym, światowym poziomie zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i klinicznej, chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, laryngologii oraz fizjoterapii i kosmetologii, pomogą poprawić mankamenty sylwetki, zwalczyć efekty upływającego czasu oraz poprawić niedoskonałości natury. Tylko w tym programie widzowie będą mogli obserwować, jak wyglądają kulisy życia doktora Marcina Ambroziaka, „pierwszej damy kliniki” – Joanny Ambroziak oraz pozostałych członków personelu medycznego. W przeciwieństwie do innych medycznych serii, historia „Klinika bez tajemnic” zbudowana jest wokół lekarzy. W programie przybliżymy sylwetki charyzmatycznych doktorów, którzy dzięki pasji i zaangażowaniu spełniają marzenia i poprawiają jakość życia wielu osób.

Klinika bez tajemnic - gdzie obejrzeć?

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl