Klinika bez tajemnic

sezon 2 odcinek 5

Klinika bez tajemnic 2

Aśka to wulkan energii, tej pozytywnej. Zawodowo reżyser, prywatnie miłośniczka motocykli oraz modelka alternatywna. Kobieta schudła ponad 20 kg i obecnie boryka się z problem nadmiaru skóry na brzuchu. Mimo licznych ćwiczeń nie udaje jej się pozbyć problemu, dlatego postanowiła poprosić o pomoc specjalistów. Podczas wizyty w Klinice Ambroziak Aśka chciałaby również poprawić kondycję skóry twarzy. Zmorami kobiety są wiotka skóra, będąca efektem szybkiej utraty wagi oraz blizny potrądzikowe, zmarszczki i opadające kąciki ust. Dr Michał Rożalski wykona pacjentce zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz liposukcję laserową.

Na konsultację dermatologiczną w klinice dr. Ambroziaka umówiła się także Jola. Skupiona na macierzyństwie młoda kobieta, postanowiła wreszcie zadbać o siebie i zmierzyć się ze swoim największym kompleksem. Jola zgłasza się do kliniki z problemem malformacji na twarzy i szyi oraz naroślą w okolicy ust. Zmiany naczyniowe są bardzo rozległe, a przez to dość trudne do wyleczenia. Dr Bartłomiej Kwiek usunie narośl oraz zaproponuje przeprowadzenie serii zabiegów laserowych, mających znacząco zmniejszyć widoczność naczyniaka. Przed podjęciem decyzji o leczeniu Jola będzie miała okazję poznać pacjentkę dr. Kwieka z programu „Życie bez wstydu". Karolina jest weteranką laseroterapii i przypadkiem potwierdzającym skuteczność tej metody leczenia.

W piątym odcinku programu „Klinika bez tajemnic" przekonamy się, w jaki sposób Joanna Ambroziak godzi role prezesa świetnie funkcjonującej firmy, opiekuńczej mamy oraz kochającej żony. Jakie obowiązki wypełniają po brzegi grafik szefowej trzech klinik? Jaką jest przełożoną? Dowiemy się też jak wygląda proces wdrażania nowego pracownika rozpoczynającego karierę w Klinice Ambroziak. Zajrzymy także na spotkanie Joanny i Marcina Ambroziaków z przedstawicielem firmy współpracującej z kliniką. Jakie nowinki rynkowe pojawią się w Klinice Ambroziak?

Klinika bez tajemnic - opis

W najnowszej odsłonie serii „Klinika bez tajemnic” specjaliści z Kliniki Ambroziak ponownie staną przed niezwykle skomplikowanymi wyzwaniami, a skrzywdzeni przez los pacjenci przekonają się, że zdobycze współczesnej medycyny potrafią zdziałać cuda. Wykonane na najwyższym, światowym poziomie zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i klinicznej, chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, laryngologii oraz fizjoterapii i kosmetologii, pomogą poprawić mankamenty sylwetki, zwalczyć efekty upływającego czasu oraz poprawić niedoskonałości natury. Tylko w tym programie widzowie będą mogli obserwować, jak wyglądają kulisy życia doktora Marcina Ambroziaka, „pierwszej damy kliniki” – Joanny Ambroziak oraz pozostałych członków personelu medycznego. W przeciwieństwie do innych medycznych serii, historia „Klinika bez tajemnic” zbudowana jest wokół lekarzy. W programie przybliżymy sylwetki charyzmatycznych doktorów, którzy dzięki pasji i zaangażowaniu spełniają marzenia i poprawiają jakość życia wielu osób.

Klinika bez tajemnic - gdzie obejrzeć?

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl