Klinika bez tajemnic

sezon 2 odcinek 2

Klinika bez tajemnic 2

W 2. odcinku "Kliniki bez tajemnic" zobaczycie dwie przyjaciółki, które chcą się odmłodzić i młodą kobietę, która chce się pozbyć migrenowych bólów głowy.

Luiza i Monika  poznały się przez byłego partnera Moniki. Związek nie przetrwał, przyjaźń - tak. Przebojowe przyjaciółki zgodnie twierdzą, że czas biegnie dla nich za szybko i chciałyby go zatrzymać. Dlatego zgłosiły się do dr. Marcina Ambroziaka. Dermatolog zaproponował im wykonanie nie tylko zabiegów korekcyjnych, ale i zapobiegawczych. Podczas wizyty u dr. Ambroziaka kobiety pozbędą się urodowych kompleksów. Tęskniącej za otwartym i niezmęczonym okiem Luizie, pomoże także dr Ewa Woźniak-Roszkowska, która wykona jej chirurgiczną plastykę powiek górnych. Czy przyjaciółki będą zadowolone z efektów zabiegów?

Swoje kroki do Kliniki Ambroziak skieruje także mieszkająca w Norwegii 29-letnia Kasia. Kobieta cierpi na silne migrenowe bóle głowy, które uniemożliwiają jej normalne funkcjonowanie. Dotychczasowe próby wyeliminowania problemu – farmakologia, rehabilitacja i liczne badania – nie przyniosły rezultatu. Dr Dalia Chrzanowska zaproponuje pacjentce zastosowanie toksyny botulinowej. Zabieg ten łączy działanie lecznicze i urodowe. Toksyna botulinowa podana do mięśni żwaczy pomaga im się rozluźnić, zwalnia napięcie i ucisk oraz przerywa przewodnictwo nerwowe. Powoduje to ustąpienie dolegliwości bólowych i jednocześnie poprawia owal twarzy. Sam zabieg mniej boli niż migrena, a efekty są zauważalne, a w zasadzie odczuwalne bardzo szybko. Pełną obaw Kasię o skuteczności tego zabiegu zapewni zadowolona pacjentka dr Chrzanowskiej – Prezes kliniki, Joanna Ambroziak.

Klinika bez tajemnic - opis

W najnowszej odsłonie serii „Klinika bez tajemnic” specjaliści z Kliniki Ambroziak ponownie staną przed niezwykle skomplikowanymi wyzwaniami, a skrzywdzeni przez los pacjenci przekonają się, że zdobycze współczesnej medycyny potrafią zdziałać cuda. Wykonane na najwyższym, światowym poziomie zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i klinicznej, chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, laryngologii oraz fizjoterapii i kosmetologii, pomogą poprawić mankamenty sylwetki, zwalczyć efekty upływającego czasu oraz poprawić niedoskonałości natury. Tylko w tym programie widzowie będą mogli obserwować, jak wyglądają kulisy życia doktora Marcina Ambroziaka, „pierwszej damy kliniki” – Joanny Ambroziak oraz pozostałych członków personelu medycznego. W przeciwieństwie do innych medycznych serii, historia „Klinika bez tajemnic” zbudowana jest wokół lekarzy. W programie przybliżymy sylwetki charyzmatycznych doktorów, którzy dzięki pasji i zaangażowaniu spełniają marzenia i poprawiają jakość życia wielu osób.

Klinika bez tajemnic - gdzie obejrzeć?

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl