Klinika bez tajemnic

sezon 2 odcinek 1

Klinika bez tajemnic 2

W pierwszym odcinku nowego sezonu programu poznamy 27-letnią Adriannę, pielęgniarkę pracującą w szpitalu psychiatrycznym. Kobieta spełnia się zawodowo. Jak twierdzi, dobrze rozumie swoich pacjentów, ponieważ sama boryka się z problemem samoakceptacji. Pewność siebie odbiera jej mały i zniekształcony biust, będący efektem wady rozwojowej piersi. Czy Adrianna będzie zadowolona z efektów operacji wykonanej przez dr. Janusza Obrockiego?

Klinikę Ambroziak odwiedzi także Krzysztof, który w poprzednim sezonie programu postanowił pozbyć się niechcianych tatuaży, nazywanych przez niego „błędami młodości". Mężczyzna przez wiele miesięcy systematycznie odwiedzał klinikę, a wszystkie zabiegi na jego życzenie dr Julia Sieczych wykonywała się bez znieczulenia. Zadowolony z efektów Krzysztof w towarzystwie swojej narzeczonej wraca do kliniki. Chcąc podziękować za wspaniałą opiekę i niesamowite efekty usuwania tatuaży, przygotował prezenty dla właścicieli kliniki oraz dr Sieczych. Krzysztof postanowił podziękować także swojej narzeczonej, która wspierała go podczas każdego zabiegu. Mężczyzna podczas finałowej konsultacji poprosił dr Julię Sieczych o wykonanie ukochanej kilku zabiegów estetycznych.

W tym odcinku zajrzymy także na trening dr. Ambroziaka. Dermatolog po kontuzji postanowił wrócić do sportu i wznowić treningi pod okiem trenera personalnego. Czy na siłowni radzi sobie równie dobrze jak w gabinecie lekarskim?

Klinika bez tajemnic - opis

W najnowszej odsłonie serii „Klinika bez tajemnic” specjaliści z Kliniki Ambroziak ponownie staną przed niezwykle skomplikowanymi wyzwaniami, a skrzywdzeni przez los pacjenci przekonają się, że zdobycze współczesnej medycyny potrafią zdziałać cuda. Wykonane na najwyższym, światowym poziomie zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i klinicznej, chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, laryngologii oraz fizjoterapii i kosmetologii, pomogą poprawić mankamenty sylwetki, zwalczyć efekty upływającego czasu oraz poprawić niedoskonałości natury. Tylko w tym programie widzowie będą mogli obserwować, jak wyglądają kulisy życia doktora Marcina Ambroziaka, „pierwszej damy kliniki” – Joanny Ambroziak oraz pozostałych członków personelu medycznego. W przeciwieństwie do innych medycznych serii, historia „Klinika bez tajemnic” zbudowana jest wokół lekarzy. W programie przybliżymy sylwetki charyzmatycznych doktorów, którzy dzięki pasji i zaangażowaniu spełniają marzenia i poprawiają jakość życia wielu osób.

Klinika bez tajemnic - gdzie obejrzeć?

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl