Kanapowcy

sezon 3 odcinek 7

Kanapowcy 3

W pułapkę lenistwa i skłonności do niezdrowego odżywiania się wpaść można łatwo, jednak wyjście z niej to nie lada wyczyn. Doskonale wiedzą o tym bohaterowie trzeciej już serii „Kanapowców”, którzy  pod opieką trenera Krzysztofa Ferenca zawalczą o swoje zdrowie, formę i nowy styl życia. Tym razem z szansy spróbują skorzystać panowie ze stolicy!

„Kanapowcy” – o czym jest program?

Pierwsze dwa sezony programu udowodniły, że o ile każda droga do wymarzonej sylwetki jest kręta i wyboista, to od osiągnięcia celu dzielą nas jedynie własne ograniczenia. Nowi uczestnicy programu, mieszkający w Warszawie, zdecydowali się na udział w programie, bo przez swoje sylwetki nabawili się kompleksów. Nadwaga, z którą walczą od lat, to nie tylko kilka dodatkowych kilogramów, ale i trudności w wykonywaniu codziennych czynności, nie wspominając o wyjściu na basen z dziećmi czy rozebraniu się przed partnerką. Miesiące treningów i drastyczna zmiana diety brzmią groźnie, ale czy bardziej niebezpieczna dla zdrowia i życia nie jest otyłość? Kuba, Piotr, Sebastian, Patryk oraz Kamil podejmą to wyzwanie!

Zgodnie z zasadami, czujne kamery programu podglądają codzienność mężczyzn. Każdy z nich musi systematycznie ćwiczyć, biegać, jeździć na rowerze, pływać i zdrowo się odżywiać. Wszystko po to, by zdać ten jeden z ważniejszych egzaminów – ukończyć bieg z przeszkodami i powrócić do formy. Na ile silna okaże się ich motywacja do osiągnięcia tego celu?

„Kanapowcy” – gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki programu „Kanapowcy” obejrzysz na antenie TTV oraz w serwisie VOD player.pl.