Kanapowcy

sezon 1 odcinek 7

Kanapowcy

To już pięć miesięcy od kiedy Kanapowcy zaczęli zmieniać swoje życie. Nauczyli się zdrowo jeść i osiągnęli imponujące efekty w zrzucaniu wagi, jednak trener nie zwalnia tempa.

„Kanapowcy” – streszczenie odcinka

Przygotował dla nich kolejne niezwykłe zadanie - mężczyźni zostaną poddani ocenie aż 80 Ślązaczek. Jakich umiejętności będzie dotyczył konkurs i który z nich zdobędzie najwięcej głosów wśród wymagających pań? Niedawni królowie kanapowego życia ulegną pokusie i złamią jeden z głównych zakazów Krzysztofa Ferenca. Czy spotkają ich za to konsekwencje?

Udział w ekstremalnym biegu wymaga nie tylko znakomitej sprawności fizycznej, ale też najwyższej próby koncentracji. Damian, Rafał, Przemek i Mariusz, aby wzmocnić swoją tężyznę psychiczną, powędrują w stronę odległych, azjatyckich kultur. W czym mają im pomóc pysk krowy, trup i pies z głową w dół? I który z nich otrzyma przydomek martwego wieloryba?  Dowiemy się też, czy Daniel, młody tata, który przeszedł operację wycięcia wyrostka robaczkowego, będzie mógł wrócić do diety i treningów.

„Kanapowcy” – gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki programu „Kanapowcy” obejrzysz na antenie TTV oraz w serwisie VOD player.pl.