Jestem z Polski

sezon 4 odcinek 2

Jestem z Polski 4

W Tokio poznamy Ewelinę - polską artystkę, która w Japonii mieszka już od kilku lat. Ewelina zabierze widzów między innymi do swojego studio ceramicznego, otworzy przed nimi świat sklepów z tradycyjnie wyrabianym papierem; pokaże też, na czym polega technika sitodruku, w której najczęściej tworzy. Do tego zdradzi, gdzie w Tokio można napić się naprawdę dobrej herbaty, czy znaleźć second-hand z tradycyjnymi kimonami. Udowodni też, że nawet w tak wielkim i rozpędzonym mieście można wydeptać własne oryginalne ścieżki.

„Jestem z Polski" - o czym jest program?

Twórcy programu postawili na zupełnie świeżą formułę, zapraszając do współpracy rozpoznawalnych vlogerów. Kolorowi bohaterowie oprowadzą widzów po miastach, w których mieszkają, ale także zdradzą, jak naprawdę wygląda życie zagranicą.

W odcinkach zobaczycie także nietuzinkowe miejsca, w których czas spędzają "lokalsi" oraz autentyczne opowieści ludzi, którzy uwielbiają poznawać nowe miejsca i kultury. W "Jestem z Polski" będziemy obserwować świat z perspektywy rodaków mieszkających w Japonii, USA, Peru, Kolumbii i Brazylii.

„Jestem z Polski" - gdzie oglądać?

Odcinki programu obejrzysz na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl