Jestem z Polski

sezon 4 odcinek 1

Jestem z Polski 4

W Jokohamie poznamy Natalię, która wyjechała tam do pracy w… korporacji! Natalia pokaże widzom jak wygląda dzień w japońskiej firmie, a po pracy zabierze ich na kurs tradycyjnego haftu. Odwiedzi też niezwykłe muzeum ramenu (ulubionej zupy japończyków) i sama - dość niecodzienną metodą - spróbuje zrobić do niej zrobić makaron. Na kawę wybierze się do miejsca, gdzie popijając zieloną latte można pobawić się… z królikiem! Do tego opowie trochę o swoim zamiłowaniu do japońskich horrorów i zdradzi, gdzie zaopatruje się w mroczne ubrania i akcesoria!

„Jestem z Polski" - o czym jest program?

Twórcy programu postawili na zupełnie świeżą formułę, zapraszając do współpracy rozpoznawalnych vlogerów. Kolorowi bohaterowie oprowadzą widzów po miastach, w których mieszkają, ale także zdradzą, jak naprawdę wygląda życie zagranicą.

W odcinkach zobaczycie także nietuzinkowe miejsca, w których czas spędzają "lokalsi" oraz autentyczne opowieści ludzi, którzy uwielbiają poznawać nowe miejsca i kultury. W "Jestem z Polski" będziemy obserwować świat z perspektywy rodaków mieszkających w Japonii, USA, Peru, Kolumbii i Brazylii.

„Jestem z Polski" - gdzie oglądać?

Odcinki programu obejrzysz na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl.