Jak siostry

sezon 1 odcinek 8

Jak siostry

Terry już jako bardzo młoda dziewczyna opuściła swój kraj - słoneczną Jamajkę. Do Polski przeprowadziła się z czystej ciekawości chcąc spróbować czegoś nowego, poznać inny język, odmienną rzeczywistość. Terry kroczy przez życie kierując się ciekawością nieodkrytego. Na co dzień jest osobą bardzo aktywną z tysiącem pomysłów – trenuje oryginalny sport szachoboks oraz jest nauczycielką jogi. Jakie były początki jej życia w Polsce i czego nauczyła ją przeprowadzka tutaj? Sprawdźcie co opowiedziała Kai.

Jak siostry - opis programu

W jednym z odcinków Kaja Kraska spotka się z pochodzącą z Mongolii Uyangą. Mongołka opowie jak wyglądały jej pierwsze miesiące pobytu w Polsce i czy udało jej się przemycić elementy tradycji rodzimego kraju do obecnego życia. Bohaterka programu zdradzi też, jakie są różnice w kobiecej mentalności w obu kulturach. Będziecie zaskoczone!

Widzki poznają również Syryjkę – Karimę, która do czterdziestego roku życia mieszkała w Aleppo. W 2012 roku przyjechała w odwiedziny do swojej polskiej rodziny i już została. Wychowywała się w muzułmańsko-chrześcijańskim domu, w poszanowaniu obu religii. Pasją Karimy od zawsze było gotowanie, na pewno więc podzieli się smakowitymi przepisami na tradycyjne syryjskie dania. Dowiemy się też jak dba o siebie i jakie zabiegi pielęgnacyjne stosuje. Ponieważ, niezależnie od narodowości, każda kobieta chce czuć się piękna!

Jak siostry - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl