It’s my life! To moje życie

Piątka młodych nieznajomych ludzi zdecydowała się zamieszkać razem w wynajmowanym mieszkaniu w Krakowie. Połączyło ich jedno: chcieli zacząć żyć na własny rachunek według swojego scenariusza – bez kontroli, rad i instrukcji.

„It’s my life! To moje życie” - o czym jest program?

Młodzi bohaterowie, którzy trafili pod jeden dach, poszukiwali zmiany w życiu. Przyjechali do Krakowa, do miasta studentów, knajp, imprez, ale też wielu możliwości. Jedni chcieli wyprowadzić się od rodziców i zacząć samodzielne życie, inni poszukiwali pracy, chcieli mieć własne pieniądze. Nie znali się i nigdy wcześniej się nie widzieli. We wspólnej kamienicy musieli dzielić ze sobą nie tylko kuchnię, łazienkę, ale też rachunki. Każdy uczestnik dostał jednorazowe wsparcie finansowe (kwotę odpowiadającą pensji minimalnej). Na start mieli do zapłacenia czynsz i kaucję za wynajem mieszkania. Tylko od nich zależało, czy się dogadają i jak podzielą się kosztami.

Kamery towarzyszyły bohaterom w codziennym życiu w domu i na mieście, kiedy się budzili, ćwiczyli, robili zakupy, szli na randkę czy rozmowę rekrutacyjną. W trakcie pobytu mogli odwiedzać ich znajomi, rodzice czy nowo poznane osoby. Każdy mógł też wyprowadzić się z dnia na dzień. Po miesiącu wspólnego życia będą musieli jednak zdecydować czy nadal chcą mieszkać razem.

„It’s my life! To moje życie” - gdzie oglądać?

Program „It’s my life! To moje życie” obejrzysz w stacji TTV oraz w serwisie VOD player.pl.

It’s my life! To moje życie, sezon 1, odcinek 16 It’s my life! To moje życie, sezon 1, odcinek 15 It’s my life! To moje życie, sezon 1, odcinek 14 It’s my life! To moje życie, sezon 1, odcinek 13 It’s my life! To moje życie, sezon 1, odcinek 12 It’s my life! To moje życie, sezon 1, odcinek 11 It’s my life! To moje życie, sezon 1, odcinek 10 It’s my life! To moje życie, sezon 1, odcinek 9 It’s my life! To moje życie, sezon 1, odcinek 8 It’s my life! To moje życie, sezon 1, odcinek 7 It’s my life! To moje życie, sezon 1, odcinek 6 It’s my life! To moje życie, sezon 1, odcinek 5 It’s my life! To moje życie, sezon 1, odcinek 4 It’s my life! To moje życie, sezon 1, odcinek 3 It’s my life! To moje życie, sezon 1, odcinek 2 It’s my life! To moje życie, sezon 1, odcinek 1