Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.

Intel Extreme Masters Katowice

Polska

Zobacz relacje prosto z finałów IEM!
Intel Extreme Masters World Championship w Katowicach to finały najbardziej prestiżowego na świecie cyklu zawodów e-sportowych. Najlepsi zawodnicy z całego świata rywalizowali o nagrody w wysokości 500 000 dolarów w trzech dyscyplinach: Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends i StarCraft II: Legacy of the Void. 

Każda z trzech gier wymaga innego rodzaju umiejętności. StarCraft II to rozgrywki indywidualne, w których każdy gracz jest zdany wyłącznie na siebie, a jakikolwiek błąd może oznaczać porażkę. W Counter-Strike:GO liczy się przede wszystkim refleks i precyzja, a także zgranie wszystkich członków zespołu. League of Legends wymaga doskonałego rozumienia gry i poszczególnych postaci, zaś w kulminacyjnych momentach bitew polega przede wszystkim na błyskawicznym podejmowaniu decyzji.

W mistrzostwach IEM w katowickim Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym zobaczysz w akcji najlepszych e-sportowców z Polski. W SC II nasz kraj reprezentowali młodzi i utalentowani Artur "Nerchio" Bloch, Grzegorz "MaNa" Komincz i Mikołaj "Elazer" Ogonowski. W CS:GO rywalizowali najwięksi weterani polskiej sceny sportów elektronicznych, czyli reprezentanci zespołu Virtus.Pro, którzy uznawani są za jednych z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych e-sportowców na świecie.

Tagi: lol, e-sport, IEM, Counter-Strike: Global Offensive, Intel Extreme Masters, Intel Extreme Masters World Championship w Katowicach, StarCraft II, League of Legends, Nerchio, MaNa, Elazer, Virtus.Pro, StarCraft II: Legacy of the Void, CS:GO, SC II, ESL, ESL CS, ESL Counter Strike, turniej ESL, ESL games, esl katowice, ESL gry, Intel Extreme Masters 2016, Intel Extreme Masters 2017, IEM 2016, IEM 2017
Produkcja:
Player
Dystrybucja:
Player
Kraj produkcji:
Polska

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.