Ignition

sezon 15

Ignition S15

Subaru WRX STI Type RA jest wysoce wyspecjalizowanym modelem limitowanej edycji, przeznaczonym wyłącznie do użytku w USA i Kanadzie: lżejszy, mocniejszy z unikalnym zawieszeniem. Więc oczywiście zabraliśmy go do Europy. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że dziedzictwo Subaru zostało wykute w rajdach w miejscach takich jak to - północna Szwecja. A po drugie dlatego, że znamy tu całkiem fajne zamarznięte jezioro w pobliżu Arjeplog, tuż obok Koła Podbiegunowego. Dołącz do nas na pokrytych śniegiem i lodem drogach, a następnie na najbardziej szalonym zamarzniętym jeziorze, jakie kiedykolwiek widziałeś. Czy WRX STI Type RA naprawdę jest wart prawie 50 tysięcy dolarów? Pojechaliśmy na kraniec świata, aby się dowiedzieć.

Ignition - opis programu

Profesjonalny program motoryzacyjny w klasycznym stylu: w każdym odcinku prowadzący skupia się na jednym, ale za to wyjątkowym samochodzie, testując go w warunkach drogowych oraz torowych.

Malownicze plenery Kalifornii, puste, pachnące wolnością drogi, spalony słońcem wymagający tor Willow Springs – właśnie w takich przestrzeniach prezenterzy MotorTrend wyciskają ze sprawdzanych modeli ich esencję. Przyspieszenie, przyczepność, prowadzenie – dzięki dynamicznym zdjęciom można nie tylko to wszystko zobaczyć, ale wręcz poczuć!

Blisko 200 odcinków, a w nich np. McLaren 570S Spider, Pagani Huayra, Lamborghini Aventador S, Jaguar F-Pace, Dodge Charger SRT Hellcat, Audi RS7, Aston Martin V12 Vantage S – to tylko niektóre modele, które czekają na fanów programu!

Ignition - gdzie obejrzeć?

Program znajdziesz w strefie MotorTrend w serwisie VOD player.pl. Dostępny w pakiecie START.