Ignition

sezon 13

Ignition S13

Przygotujcie się na ryk silnika! Entuzjaści wciąż stawiają BMW M5 na postumencie. Jest to prawdopodobnie najlepszy sportowy sedan, jaki kiedykolwiek powstał. Jest doskonałą mieszanką sportu i luksusu, wyrafinowania i zaangażowania. Obecne M5 i M6 Gran Coupes to jedyne na rynku sedany z manualną skrzynią biegów, napędem tylnym, i silnikiem V-8 - inne niż często przeoczany sedan Chevroleta SS o mocy 415 KM! Z pewnością zbudowany w Australii Chevy ma odpowiednie wyposażenie. Ale czy ma to, czego potrzeba, aby pokonać M5?

Ignition - opis programu

Malownicze plenery Kalifornii, puste, pachnące wolnością drogi, spalony słońcem wymagający tor Willow Springs – właśnie w takich przestrzeniach prezenterzy MotorTrend wyciskają ze sprawdzanych modeli ich esencję. Przyspieszenie, przyczepność, prowadzenie – dzięki dynamicznym zdjęciom można nie tylko to wszystko zobaczyć, ale wręcz poczuć!

Blisko 200 odcinków, a w nich np. McLaren 570S Spider, Pagani Huayra, Lamborghini Aventador S, Jaguar F-Pace, Dodge Charger SRT Hellcat, Audi RS7, Aston Martin V12 Vantage S – to tylko niektóre modele, które czekają na fanów programu!

Ignition - gdzie obejrzeć?

Program znajdziesz w strefie MotorTrend w serwisie VOD player.pl. Dostępny w pakiecie START.