Ignition

sezon 13

Ignition S13

BMW serii 1 M Coupe stało się od razu klasykiem. Był to wynik wewnętrznego projektu skunkworks polegającego na zamontowaniu zawieszenia, kół i hamulców z większego pakietu M3 do serii 1. Obecnie samochody BMW są zdolniejsze, ale kosztem zaangażowania, które uczyniło markę taką, jaka jest dzisiaj. Byliśmy szczerze zaniepokojeni, że M2 będzie bardziej działaniem marketingowym niż produktem inspirowanym Motorsportem. Jak jest, przekonaj się sam!

Ignition - opis programu

Malownicze plenery Kalifornii, puste, pachnące wolnością drogi, spalony słońcem wymagający tor Willow Springs – właśnie w takich przestrzeniach prezenterzy MotorTrend wyciskają ze sprawdzanych modeli ich esencję. Przyspieszenie, przyczepność, prowadzenie – dzięki dynamicznym zdjęciom można nie tylko to wszystko zobaczyć, ale wręcz poczuć!

Blisko 200 odcinków, a w nich np. McLaren 570S Spider, Pagani Huayra, Lamborghini Aventador S, Jaguar F-Pace, Dodge Charger SRT Hellcat, Audi RS7, Aston Martin V12 Vantage S – to tylko niektóre modele, które czekają na fanów programu!

Ignition - gdzie obejrzeć?

Program znajdziesz w strefie MotorTrend w serwisie VOD player.pl. Dostępny w pakiecie START.