Ignition

sezon 15

Ignition S15

Czy legendarna włoska marka rzeczywiście może zbudować przyzwoity SUV. Maserati Trident, znany od dawna z wyścigowej chwały, nigdy wcześniej nie zajmował się produkcją samochodów terenowych. Czy Levante rzeczywiście radzi sobie na trudnej nawierzchni? Co ważniejsze, czy jest możliwe, by w jakiś sposób znalazła się w nim nawet choć kropla z torowego dziedzictwa Maserati? Obejrzyj i przekonaj się sam!

Ignition - opis programu

Profesjonalny program motoryzacyjny w klasycznym stylu: w każdym odcinku prowadzący skupia się na jednym, ale za to wyjątkowym samochodzie, testując go w warunkach drogowych oraz torowych.

Malownicze plenery Kalifornii, puste, pachnące wolnością drogi, spalony słońcem wymagający tor Willow Springs – właśnie w takich przestrzeniach prezenterzy MotorTrend wyciskają ze sprawdzanych modeli ich esencję. Przyspieszenie, przyczepność, prowadzenie – dzięki dynamicznym zdjęciom można nie tylko to wszystko zobaczyć, ale wręcz poczuć!

Blisko 200 odcinków, a w nich np. McLaren 570S Spider, Pagani Huayra, Lamborghini Aventador S, Jaguar F-Pace, Dodge Charger SRT Hellcat, Audi RS7, Aston Martin V12 Vantage S – to tylko niektóre modele, które czekają na fanów programu!

Ignition - gdzie obejrzeć?

Program znajdziesz w strefie MotorTrend w serwisie VOD player.pl. Dostępny w pakiecie START.