I nie opuszczę Cię aż do ślubu

sezon 6 odcinek 6

I nie opuszczę Cię aż do ślubu 6

W kolejnym odcinku programu "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" Izabela Janachowska stawia czoła największym problemom, które panna młoda może mieć na dzień przed ślubem. Jednym z nich jest brak dobrze dobranej sukni ślubnej - czy Izabela zdąży zorganizować suknię tuż przed ceremonią ślubną?

Wioletta ma 31 lat i jest manicurzystką. Jej narzeczony - Paweł jest strażakiem, a ratowanie ludzi to jego pasja. Organizują swoje wielkie wesele na 200 osób już ponad 2 lata, ale nie tylko to zajmuje im dużo czasu. Paweł zdecydował się oświadczyć Wioli dopiero po 8 latach związku. Na szczęście powiedziała TAK!

Jest dzień do ślubu, a suknia panny młodej to niejedyna rzecz, z którą musi uporać się Izabela. Został jeszcze garnitur Pawła, którego nie miał czasu kupić. Miał na to przecież TYLKO 2 lata...

Ekspertka Izabela Janachowska podejmuje się wyzwania, które na pierwszy rzut oka wydaje się być nie do spełnienia. Jak zwykle jednak udaje się jej spełnić wszystkie marzenia pary młodej i zorganizować niesamowite atrakcje!

Zwyczajowo, młodzi oprócz wszystkich atrakcji otrzymują od prowadzącej... odkurzacz na nową drogę życia!