I nie opuszczę Cię aż do ślubu

sezon 6 odcinek 5

I nie opuszczę Cię aż do ślubu 6

Tym razem Izabela Janachowska ma do czynienia z parą, która pomimo wielu przeciwności losu kocha się nad życie. Rodziny pary młodej będą mieli okazję poznać się dopiero w dniu ślubu - czy rodzice zaakceptują drugie połówki wybrane przez swoje pociechy?

26-letnia Magda jest dietetykiem, a Michał kucharzem. Ta interesująca para poznała się przez internet. Michał po nieudanym związku, z którego ma cudowną 9-letnią córeczką Maję, w internecie szukał osoby, z którą będzie mógł spędzić resztę swojego życia. Wybranką okazała się być Magda. Problemami, z którymi zmaga się para podczas przygotowań do ceremonii ślubnej są fryzura i makijaż panny młodej oraz dobór odpowiedniej dla niej bielizny. Magda ma sylwetkę w większym rozmiarze oraz duży biust. To sprawiało, że do tej pory czuła się niekomfortowo w salonach z bielizną - ekspedientki podśmiewały się z jej figury lub nie mogły dobrać odpowiedniej dla niej bielizny. Jakby tego było mało - na 48 godzin przed ślubem okazuje się, że... nie było jeszcze zaręczyn!

Izabela Janachowska podejmuje się wyzwania, które dla niej samej wydaje się nie do zorganizowania i na dzień przedślubem spełnia wszystkie marzenia pary młodej oraz organizuje niezapomniane niespodzianki.

Zwyczajowo, młodzi oprócz wszystkich atrakcji otrzymują od prowadzącej... odkurzacz. Na nową drogę życia!