Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.

I nie opuszczę Cię aż do ślubu

TVN Style, niedziela 12:55 Polska TVN Style

„Już mi niosą suknię z welonem...” aż tu nagle okazuje się, że pan młody ma źle dopasowany garnitur, świadkowa się spóźnia, rodzina kłóci się o usadzenie gości, a fryzjerka czesząca pół rodziny nie dojechała. Miał to być najpiękniejszy dzień w życiu, a szykuje się niezła katastrofa. Na szczęście na miejscu jest Izabela Janachowska, która nie opuści nowożeńców aż do ślubu. Wydaje się, że trzy dni przed weselem wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a państwo młodzi spokojni i szczęśliwi czekają na najważniejszy dzień w swoim życiu. Niestety, najczęściej właśnie wtedy wszystko zaczyna się sypać. Suknia panny młodej okazuje się za duża, firma dekorująca salę zapomina przywieźć kwiaty, a teściowe do wszystkiego się wtrącają. Emocje sięgają zenitu. Wesele stoi pod znakiem zapytania. Co zrobić kiedy przygotowania do ślubu nie idą zgodnie z planem?
Wystarczy wezwać na pomoc pogotowie weselne TVN Style. Izabela Janachowska, znana tancerka i autorka bloga o tematyce ślubnej, potrafi zapobiec każdej wpadce. Zjawia się trzy dni przed ślubem i pomaga państwu młodym rozwiązać wszystkie problemy, które stają na ich drodze. Nieważne, czy jest to skromna impreza dla najbliższej rodziny czy przyjęcie z wielkim rozmachem, gospodyni programu sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy i niezapomniany dla każdej z par. A potem wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie.

Tagi: Izabela Janachowska, pogotowie ślubne, idealna suknia ślubna, jak wybrać suknię ślubną, pomysły na wesele, pomysł na ślub, dekoracje weselne, dekoracje ślubne, śluby TVN Style, co jest potrzebne na ślub, program o ślubach TVN Style, Izabela Janachowska pomaga Młodej Parze, jak zaplanować idealny ślub, jak udekorować salę na ślub, najmodniejsze dekoracje na ślub, Izabela Janachowska w tvn style
Produkcja:
B3 Films
Dystrybucja:
TVN
Emisja w TV:
TVN Style, niedziela 12:55
Kraj produkcji:
Polska

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.