House Hunters - Poszukiwacze domów

sezon 8 odcinek 8

House Hunters - Poszukiwacze domów 8

Iwetta i Marcin pracują i mieszkają w Trójmieście. Poznali się lat 6 lat temu i od tamtego momentu tworzą bardzo kochającą się i zgodną parę. Wychowują wspólnie dwójkę dzieci: dwuipółletnią Marysię oraz dziesięciomiesięcznego Jasia. Ich mieszkanie zrobiło się za ciasne dla czteroosobowej rodziny, dlatego Iwetta i Marcin postanowili kupić coś większego.

Młodym rodzicom zależy na tym, żeby kuchnia była otwarta na salon, dzięki czemu będą mogli mieć oko na bawiące się dzieci. Spełnieniem marzeń Iwetty byłaby wyspa kuchenna, na której będzie umieszczona płyta grzewcza.

Agentka przygotowała dla klientów trzy bardzo ciekawe oferty. Jedno z mieszkań ma wprawdzie oddzielną kuchnię, ale jest pięknie wykończone i mieści się na spokojnym, kameralnym osiedlu. Kolejne mieszkanie ma praktycznie wszystko, czego potrzebują nasi bohaterowie. Posiada jednak jedną, podstawową wadę.

Na koniec nasza ekspertka przygotowała dla Iwetty i Marcina coś absolutnie wyjątkowego. Pytanie tylko czy wśród zaprezentowanych mieszkań znajduje się to, które skradnie serce naszych bohaterów.