House Hunters - Poszukiwacze domów

sezon 3 odcinek 5

House Hunters - Poszukiwacze domów 3

Agnieszka i Michał poznali się ponad rok temu nad morzem. Ona spędzała tam wakacje, on pracował jako ratownik medyczny. Od razu między nimi zaiskrzyło. Dla swojej ukochanej Michał opuścił rodzinny Lublin, przeprowadził się do Warszawy i z tym miastem wiąże swoją przyszłość. Teraz postanowił kupić tu niewielkie, dwupokojowe mieszkanie.

Michał chciałby przeprowadzić się do nowego lokum ze swoją dziewczyną, dlatego zależy mu, żeby Agnieszka uczestniczyła w wyborze wymarzonych czterech kątów. Para chciałaby zamieszkać na warszawskiej Woli, ponieważ jest to dzielnica, która bardzo prężnie się rozwija oraz jest dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Michał i Agnieszka szukają nieruchomości gotowej do zamieszkania lub do niewielkiego remontu. Zależy im przede wszystkim na tym, żeby mieszkanie było funkcjonalne i żeby kuchnia była oddzielnym pomieszczeniem, ponieważ Agnieszka uwielbia gotować i nie chciałaby, żeby zapachy kuchenne rozchodziły się po całym mieszkaniu. Czy agentce uda się znaleźć nieruchomość, która będzie spełnieniem marzeń Michała i jego ukochanej?