House Hunters - Poszukiwacze domów

sezon 1 odcinek 3

House Hunters - Poszukiwacze domów

Patrycja i Maciek w końcu zdecydowali się na zakup pierwszego, wspólnego mieszkania. Zadanie nie będzie proste, bo mają specjalne wymagania! Mieszkanie musi mieć ogródek dla ich czworonożnego przyjaciela. Nie jest to jednak maskotka, a całkiem duży pies rasy akita japońska. Młoda para szuka 2-3 pokojowego mieszkania w Warszawie za ok. 500 tysięcy złotych.

W tym zadaniu pomoże im licencjonowany agent nieruchomości. Pośrednik ma bardzo trudne zadanie, ponieważ trzeba spełnić wiele kryteriów. Znalezienie w stolicy mieszkania z ogrodem, w dobrej lokalizacji, świetnie skomunikowanego i w przystępnej cenie – to jak szukanie igły w stogu siana.

Pierwsza propozycja to mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Nie ma ogrodu, ale jego plusem jest duży, ładny taras i lokalizacja na wysokim parterze. Niestety budynek otaczają, a wręcz osaczają szklane wieżowce i inne bloki, co dla wielu osób jest niestety wadą.

Agent nieruchomości przedstawi parze jeszcze dwie propozycje. Wszystkie mają plusy i minusy. Patrycja i Maciek będą musieli podjąć ważną decyzję. Czy któraś z ofert skradnie im serce?