TVN Style

Hotele marzeń

Podwodna sypialnia na wyspie Pemba, pokój z widokiem na hipopotamy, domek w środku amazońskiej dżungli. Jeśli istnieje raj na ziemi, Ania Dereszowska na pewno go znajdzie i przetestuje. Zapraszamy w ekskluzywną podróż po hotelach, o jakich nawet filozofom się nie śniło.

Hotelarze na całym świecie prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej oryginalnych atrakcji dla turystów. Nocleg na pokładzie okrętu w środku miasta. Luksusowy hotel osiemnaście metrów pod ziemią. Relaks w miejscu zbudowanym tylko i wyłącznie z soli. To wszystko możliwe! Nie pozostaje nic innego, jak wyruszyć w świat i odnaleźć wszystkie te nietypowe miejsca.

Anna Dereszowska kocha podróżować. Tym razem wraz z kamerą TVN Style odwiedziła niesamowite, luksusowe punkty na mapie całego świata, w których można wypocząć i nacieszyć się oryginalnymi propozycjami dla szukających wrażeń turystów. Na jej trasie znalazły się komfortowe, ekologiczne domki inspirowane ptasimi gniazdami oraz prawdziwa marokańska twierdza przekształcona w ekskluzywny hotel.

Prowadząca odwiedziła także luksusową, wietnamską „wioskę rybacką” w której wakacje spędza Angelina Jolie z rodziną i namibijską „lodge” położoną na środku pustyni.

Każde z tych miejsc ma swoją niepowtarzalną historię. Warto je zobaczyć choćby z pilotem w ręku na domowej kanapie.

Dystrybucja:
TVN Style
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
anna dereszowska, Tajlandia, bangkok, podróż do azji, raj na ziemi, Hotele marzeń Anna Dereszowska, najlepsze hotele, podróż do Tajlandii, podróż do Bangkoku, gdzie się zatrzymać w Bangkoku, Anna Dereszowska TVN Style, Anna Dereszowska podróżuje, Anna Dereszowska i Hotele marzeń, luksusowe hotele, atrakcje turystyczne w Bangkoku, hotel pod ziemią, nietypowe hotele, oryginalne hotele
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Hotele marzeń”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty