Gwiazdy prywatnie

sezon 6 odcinek 6

Gwiazdy prywatnie 6

Matteo urodził i wychował się we Włoszech. Jego mama jest Polką, a tata Włochem. Udany występ w polskiej edycji MasterChefa zmienił życie młodego rzymianina i zatrzymał go w Polsce na dłużej. Matteo nie ma wykształcenia kulinarnego. Zamiłowanie do gotowania wyniósł z domu. Uczył się od najlepszych, czyli od swojej mamy oraz babć – włoskiej i polskiej. Dziś z zaangażowaniem pokazuje, jak połączyć polską i włoską tradycję w trakcie gotowania i jak doceniać każdą z nich z osobna.

Mieszkanie Matteo jest niewielkie, najważniejsza jest dla niego przestrzeń do gotowania. Kuchnia jest sercem domu. Kryją się w niej różnorodne produkty, z których powstają wyśmienite dania. Matteo pokaże czego nie może zabraknąć w jego lodówce, podzieli się wskazówkami jak zapanować nad kuchennym chaosem, zdradzi sekrety włoskiej kuchni oraz wymieni największe grzechy kulinarne Polaków.

Matteo jest typowym Włochem. Budzi go zapach kawy, uwielbia jedzenie, a moda jest dla niego świętością. Kucharz opowie o swoich słabościach do skórzanych butów i sygnetów. Kochający modę i gotowanie Włoch pokaże dodatkowe zastosowanie wyposażenia swojej garderoby, które wykorzystuje jako tło do zdjęć kulinarnych.

Pasje Matteo trudno zliczyć na palcach jednej ręki – gotowanie, sport, muzyka, gra na perkusji, moda i projektowanie biżuterii.

W naszym programie nie tylko zobaczycie jak mieszka finalista szóstej edycji programu "MasterChef", ale także dowiecie się co jest „świętym napojem" Włochów, poznacie historię parmezanu od rudych krów, przekonacie się jaka cukinia jest najsmaczniejsza oraz jakie są korzyści z mieszkania w niewielkim mieszkaniu.

"Gwiazdy prywatnie" - o czym program?

Nowoczesny apartament w samym centrum czy może pełen ciepła dom za miastem? Jak wyglądają mieszkania gwiazd z pierwszych stron gazet? Ponownie uchylimy rąbka tajemnicy i zajrzymy do prywatnego świata znanych i lubianych! Kto tym razem otworzy widzom TVN Style swoje drzwi?

Czy to prawda, że dom jest odzwierciedleniem osobowości jego właściciela? Jakie gwiazdy są na co dzień? Skąd czerpią inspirację? Gdzie najchętniej spędzają czas? Gdzie trzymają pamiątki z podróży i odpoczywają? Co jest dla nich ważne? Zbliża się unikatowa szansa na poznanie gwiazd z zupełnie innej strony! W nowych odcinkach kamera TVN Style odwiedzi m.in. Karolinę Pisarek, Jagę Hupało i Macieja Maniewskiego.

"Gwiazdy prywatnie" - gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl