Gwiazdy prywatnie

sezon 6 odcinek 5

Gwiazdy prywatnie 6 - Sandra Kubicka

Sandra Kubicka jest modelką, która od kilkunastu lat konsekwentnie rozwija swoją międzynarodową karierę. Przygodę z modelingiem rozpoczęła mając zaledwie 13 lat. Nastolatka otrzymała propozycję współpracy z jedną z największych agencji modelingowych. Szybko podbiła świat modelingu. Dziś Sandra Kubicka ma na swoim koncie kampanie reklamowe dla najlepszych marek, sesje zdjęciowe dla prestiżowych magazynów oraz występy w teledyskach. A jej nazwisko znalazło się w rankingu stu najpiękniejszych kobiet Ameryki!

Mieszkająca do tej pory w Miami modelka wróciła na stałe do Polski, gdzie kupiła nowy dom i rozpoczyna nowy etap życia.

Wnętrza domu Sandry Kubickiej zachwycają. Niegdyś zakochana w nowoczesnym i minimalistycznym stylu modelka, tym razem postawiła na wielokolorowe aranżacje. Wnętrza są przytulne, a temperamentne barwy zarażają pozytywną energią i optymizmem.

Sandra - jak sama podkreśla - urodziła się w Polsce, jednak dorastała w Stanach Zjednoczonych. Za oceanem zmieniło się jej życie, rozwinęła się jej kariera. Jest silnie związana z oboma krajami, dlatego w jej domu mieszają się zarówno polskie, jak i amerykańskie akcenty.

Sandra Kubicka oprowadzając nas po swoim nowym domu, opowie dlaczego po latach spędzonych w miejskich dżunglach, postanowiła zamieszkać z dala od miasta. Gwiazda przyzna się, które meble „przeprowadziły się" razem z nią z Miami. Wyjaśni, po co modelce biuro i zdradzi, jaka część jej garderoby zasłużyła na oddzielną przestrzeń.

Sandra Kubicka zaprosi nas nie tylko do swojego domu, ale także do prywatnego świata. Opowie o dzieciństwie, rozłące z mamą i niezwykłej roli dziadków w jej wychowaniu, o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych oraz chorobie, która postawiła jej karierę pod znakiem zapytania. Modelka opowie też o swoich nietypowych pasjach oraz zdradzi swój sposób na świetną figurę.

"Gwiazdy prywatnie" - o czym program?

Nowoczesny apartament w samym centrum czy może pełen ciepła dom za miastem? Jak wyglądają mieszkania gwiazd z pierwszych stron gazet? Ponownie uchylimy rąbka tajemnicy i zajrzymy do prywatnego świata znanych i lubianych! Kto tym razem otworzy widzom TVN Style swoje drzwi?

Czy to prawda, że dom jest odzwierciedleniem osobowości jego właściciela? Jakie gwiazdy są na co dzień? Skąd czerpią inspirację? Gdzie najchętniej spędzają czas? Gdzie trzymają pamiątki z podróży i odpoczywają? Co jest dla nich ważne? Zbliża się unikatowa szansa na poznanie gwiazd z zupełnie innej strony! W nowych odcinkach kamera TVN Style odwiedzi m.in. Karolinę Pisarek, Jagę Hupało i Macieja Maniewskiego.

"Gwiazdy prywatnie" - gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl