Gwiazdy prywatnie

sezon 5 odcinek 5

Gwiazdy prywatnie 5

Jej powieści erotyczne szturmem zdobyły szczyty list polskich bestsellerów. Jest jedną z najlepiej zarabiających pisarek w kraju. W Walentynki 2020 roku odbędzie się premiera ekranizacji jej pierwszej książki. Jej pasmo sukcesów zdaje się nie mieć końca. A jak mieszka i odpoczywa kontrowersyjna Blanka Lipińska? Opowie tylko Uli w kolejnym odcinku „Gwiazd prywatnie".

Na wejściu Blanka przedstawia Uli Mieczysława – to kaktus, który zasłynie rolą w ekranizacji powieści „365 dni". Jest tu też Krysia – ukochane auto, Bogusia – odkurzacz, który czasem gubi drogę i Henryk – czaszka. „Cóż, jako singiel mieszkający sam muszę mieć się do kogo odezwać wracając do domu" – twierdzi z uśmiechem autorka.

Po zapoznaniu się ze wszystkimi domownikami zaglądamy do sypialni – jasne kolory i wielkie łoże zaścielone iście po królewsku – piękne narzuty i rzędy idealnie ułożonych poduszek. Blanka zdradzi tu Uli, jakie tajemnicze funkcje ma jej zagłówek, czyje zdjęcie trzyma zawsze przy łóżku, po co jej tu wielkie lustro oraz... co lubi robić w łóżku!

Kolejne pomieszczenie to marzenie większości pań – garderoba na buty – szpilki w panterkę, wiązane, szpilki brązowe, beżowe, szpilki w diamenty, buty sportowe, szpilki w każdym kolorze, ponoć jest ich ponad 100 par – ale... Blanka większości nie założyła nawet raz. Nie zdążyła. Po prostu jest królową promocji, nie odpuści żadnym butom z obniżoną ceną. Twierdzi, że to powinno się leczyć.

Garderoba nr 2 to głównie ubrania, gdzie ku zdziwieniu Uli królują szarości i pastele, jakby dla równowagi dla barwnej i energicznej osobowości właścicielki. Z szuflady mieni się kolekcja opasek, czokerów i spinek. Honorowe miejsce zajmuje kolekcja czapek z daszkiem i charakterystycznych butów sportowych na platformie - kiedyś mogła o nich tylko pomarzyć, dziś zajmują dwie półki i są symbolem jej sukcesu. Jest i miejsce na piękną toaletkę z teatralnymi światłami, ale bardziej zwraca uwagę fotel z planu filmu, który Blanka wszędzie ze sobą nosi, bo miejsce siedzące na planie, to towar deficytowy. Blanka opowie tu Uli, co czuje współtworząc ekranizację swojej pierwszej książki oraz zdradzi nam kilka soczystych szczegółów na temat filmu z udziałem gadżetów z jej garderoby!

Dziewczyny przenoszą się do salonu połączonego z kuchnią – jedną z największych pasji Blanki jest gotowanie, twierdzi że została stworzona po to, by nakarmić świat. Dowiemy się zatem, co gotuje w swojej kuchni oraz czego kategorycznie nie może zabraknąć w jej lodówce.

Na koniec Blanka zaprasza Ulę na sernik wg przepisu babci, który upiekła specjalnie na tę okazję. Nad talerzem słodkości i kubkiem herbaty, opowie Uli jakie ma plany na przyszłość, co napawa ją lękiem oraz co było dla niej najtrudniejsze w pracy przy filmie. Zdradzi nam również, jakie jest jej najbardziej grzeszne marzenie...

"Gwiazdy prywatnie" - o czym program?

Gwiazdy najczęściej możemy podziwiać przy okazji oficjalnych premier, koncertów, a czasem przy odrobinie szczęścia, spotkać je na ulicy - jednak to tylko część ich życia. Gdzie mieszkają? Jakie są z dala od kamer i fotoreporterów? Takie sekrety gwiazdy mogą zdradzić tylko prowadzącej Uli Chincz.

W nowym sezonie odwiedzimy dom m.in. znanej prezenterki Agaty Młynarskiej, która oprowadzi nad po swoim pięknym i eleganckim apartamencie, pełnym rodzinnych pamiątek. Zobaczymy skromy i minimalistyczny dom przebojowego króla disco-polo Tomasza Niecika. Daria Ładocha zaprosi nas do swojego mieszkania na warszawskim Wilanowie i zdradzi, dlaczego w każdym kącie leży stos książek. Ula odwiedzi również Margaret, która oprowadzi nas po swoim klimatycznym mieszkaniu w kamienicy, odzwierciedlającego jej duszę.

Domy tych i innych gwiazd, możemy zobaczyć w drugim sezonie "Gwiazdy prywatnie".

"Gwiazdy prywatnie" - gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style w Środę o 22:25 oraz online na platformie VOD player.pl