Gwiazdy prywatnie

sezon 1 odcinek 5

Gwiazdy prywatnie

Gwiazdą piątego odcinka "Gwiazd prywatnie" będzie Karolina Korwin Piotrowska!

Nieustraszona pogromczyni taniego celebryctwa pokaże Uli Chincz po raz pierwszy swoje mieszkanie na Saskiej Kępie. Saska jest ukochaną dzielnicą Karoliny.

Wiąże się z nią historią jej rodziny, o czym Uli opowie. Karolina mieszka w niewielkim mieszkaniu  pełnym książek i niezwykłych rodzinnych pamiątek wraz z dwoma suczkami - Cudną i Buźką. Nikt chyba nie ma takiej kolekcji filmowych albumów i płyt z filmami jak ona. I nie piecze takich  kulek mocy! Bo Karolina, czym zaskoczyła Ulę,  naprawdę nieźle gotuje. Karolina Korwin Piotrowska zabierze także Ulę na spacer do parku Skaryszewskiego z psami, żeby tam porozmawiać między innymi o nieznanej dotąd jej kolejnej pasji jaką jest …ogrodnictwo!

Marzenia o własnym domu z ogrodem i sadzeniu w nim kwiatów to  kolejna z tajemnic, jakie Karolina odkryje w naszym programie.

Będzie i czas na chwilę refleksji. Przypomnienie o dramatycznej historii pożaru mieszkania sprzed kilku lat. Karolina zdecydowała się po nim na radykalny remont. Zmianę wystroju  salonu, wraz  z kuchnią i przedpokojem. Oraz całkowitą wymianę całej garderoby.

Ale nigdy nie miała wątpliwości, że do swojego mieszkania chce i powinna wrócić. Karolina żyje z pasją. Pracuje nagrywając kolejne programy. Pisze artykuły i książki.  Jest niezwykle aktywna także w sieci, bo dobrze zna i ceni siłę Internetu. I oczywiście rozpieszcza swoje ukochane psy. Fajna, bezpośrednia i dowcipna. Taką Karolinę poznacie tylko u nas!