Gwiazdy prywatnie

sezon 6 odcinek 4

Gwiazdy prywatnie 6 - Justyna Przygońska

Justyna Przygońska jest współzałożycielką jednej z najprężniej działających marek modowych w Polsce, która ma swoje butiki m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, ale także w Paryżu. Sukces marki tkwi w minimalizmie i prostocie. Justyna wraz z przyjaciółką stworzyła markę, która udowadnia, że mniej znaczy więcej, a minimalizm wcale nie musi być nudny.
To zamiłowanie do prostoty, funkcjonalności i ponadczasowego stylu Justyna przemyciła także do wnętrza swojego domu. Dom jest przesycony klimatem minimalizmu i kwintesencją zamiłowania do wyjątkowych produktów.
Po gruntownym remoncie i konserwacji domu, jego wnętrza zaaranżowano na nowo. Projektantka szanuje jednak tradycję domu, dlatego zachowano w nim wiele oryginalnych elementów tak na przykład kominek, płyta wokół niego czy dębowe schody. Wnętrza domu zdobią meble w stylu vintage – „perełki" znalezione przez Justynę, pamiątki po jej babci oraz piękne zielone rośliny, w których są zakochani właściciele.

Salon składa się z kilku oddzielnych przestrzeni, które tworzą harmonijną całość. W centralnej części salonu znajduje się kominek. Dzięki przeszkleniom z salonu roztacza się piękny widok na ogród i taras. Sercem domu jest kuchnia, w której koncentruje się życie wszystkich domowników i odwiedzających. Znajdują się w niej klasyczne sprzęty, jednak w nieklasycznym wydaniu, a z kranu leci uwielbiana przez Justynę woda gazowana. Piętro domu to wydzielona strefa prywatna rodziny, gdzie usytuowane zostały dwie sypialnie. Podobnie jak w pozostałej części domu, króluje w nich minimalizm połączony z wyjątkowymi dodatkami. W pokoju dziewczynek uwagę przykuwają niestandardowe okiennice. Natomiast w sypialni Justyny i jej męża znajduje się niezwykły obraz oraz lustro, które w czasie izolacji zamieniało to pomieszczenie w showroom marki The Odder Side.

Mieliśmy okazję zajrzeć również do królestwa Justyny - garderoby. Jesteście ciekawi jak wygląda szafa projektantki? Pęka w szwach od ubrań z metką The Odder Side! Znajdują się w niej modele sprzed 5 lat, jak i najnowsze projekty, które jako pierwsze testują właśnie Justyna i Brygida, z którą tworzy markę. Przecież przyjaciółki stworzyły The Odder Side kierując się tym, co same chciałyby mieć w swoich szafach. Dlatego nie dziwmy się, że w szafie Justyny znajduje się nawet prototyp kultowego t-shirtu z dekoltem na plecach, który od lat jest ich hitem sprzedażowym!

Justyna Przygońska wraz ze swoim mężem stworzyła przepiękny dom o inspirujących wnętrzach, a dbałość o każdy szczegół nadała mu wyjątkowości i niepowtarzalnego stylu.

"Gwiazdy prywatnie" - o czym program?

Nowoczesny apartament w samym centrum czy może pełen ciepła dom za miastem? Jak wyglądają mieszkania gwiazd z pierwszych stron gazet? Ponownie uchylimy rąbka tajemnicy i zajrzymy do prywatnego świata znanych i lubianych! Kto tym razem otworzy widzom TVN Style swoje drzwi?

Czy to prawda, że dom jest odzwierciedleniem osobowości jego właściciela? Jakie gwiazdy są na co dzień? Skąd czerpią inspirację? Gdzie najchętniej spędzają czas? Gdzie trzymają pamiątki z podróży i odpoczywają? Co jest dla nich ważne? Zbliża się unikatowa szansa na poznanie gwiazd z zupełnie innej strony! W nowych odcinkach kamera TVN Style odwiedzi m.in. Karolinę Pisarek, Jagę Hupało i Macieja Maniewskiego.

"Gwiazdy prywatnie" - gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl