Gwiazdy prywatnie

sezon 4 odcinek 4

Gwiazdy prywatnie 4

Ścisłe centrum Warszawy, okolice modnego placu Zbawiciela i stare kamienice. Do jednej z nich kieruje swoje kroki Ula w kolejnym odcinku „Gwiazd prywatnie". W drzwiach wita ją Margaret, największa gwiazda muzyki pop młodego pokolenia i jej dwa urocze pieski.

Pierwsza rzecz, na którą Ula zwróci uwagę, to światło i przestrzeń. Prawie 80 metrowe mieszkanie piosenkarki składa się z dwóch wielkich, jasnych pokoi. Kolejna rzecz, to niepowtarzalny design - komody z luster, obrazy młodych artystów, miękkie tkaniny, złote dodatki, a nawet stare fotele kinowe – nic nie znalazło się tutaj przypadkowo, Margaret kocha piękne przedmioty.

Pierwsze kroki panie kierują do kuchni połączonej z salonem składającej się z kilku eleganckich czarnych szafek o złotych wykończeniach. Tu Margaret gotuje... wodę na herbatę, bo w kuchni jest kompletną nogą i nie traci czasu na gotowanie, ale chętnie opowie nam żart rodzinny związany z pewnym przyrządem kuchennym.

Dużo ważniejszy jest tu stół zdolny pomieścić aż dwanaście osób – to tutaj Margaret pisze teksty piosenek czy gra w planszówki z przyjaciółmi. Dalsze kroki dziewczyny kierują do regału z książkami, bo piosenkarka każdą wolną chwilę spędza z nosem w książce. Tutaj dowiemy się kim jest Brajanek Rabarbar, dlaczego Margaret była niegrzecznym dzieckiem, jakie złote przedmioty można znaleźć u niej w salonie oraz jaka historia drogi do sukcesu kryje się za wieloma nagrodami stojącymi na półce.

Będąc u Margaret nie może zabraknąć wizyty w garderobie, która kryje się za eleganckimi zasłonami w sypialni. Dowiemy się tutaj czym kierowała się kończąc studia z projektowania ubrań oraz dlaczego jedną z najważniejszych rzeczy w jej życiu jest suszarka.

"Gwiazdy prywatnie" - o czym program?

Gwiazdy najczęściej możemy podziwiać przy okazji oficjalnych premier, koncertów, a czasem przy odrobinie szczęścia, spotkać je na ulicy - jednak to tylko część ich życia. Gdzie mieszkają? Jakie są z dala od kamer i fotoreporterów? Takie sekrety gwiazdy mogą zdradzić tylko prowadzącej Uli Chincz.

W nowym sezonie odwiedzimy dom m.in. znanej prezenterki Agaty Młynarskiej, która oprowadzi nad po swoim pięknym i eleganckim apartamencie, pełnym rodzinnych pamiątek. Zobaczymy skromy i minimalistyczny dom przebojowego króla disco-polo Tomasza Niecika. Daria Ładocha zaprosi nas do swojego mieszkania na warszawskim Wilanowie i zdradzi, dlaczego w każdym kącie leży stos książek. Ula odwiedzi również Margaret, która oprowadzi nas po swoim klimatycznym mieszkaniu w kamienicy, odzwierciedlającego jej duszę.

Domy tych i innych gwiazd, możemy zobaczyć w drugim sezonie "Gwiazdy prywatnie".

"Gwiazdy prywatnie" - gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style w Środę o 22:25 oraz online na platformie VOD player.pl