Gwiazdy prywatnie

sezon 6 odcinek 3

Gwiazdy prywatnie 6 - Tatiana Mindewicz – Puacz

Gwiazda "Projektu Lady" - psycholog, couch i przedsiębiorczyni pokazała widzom swój dom na warszawskim Ursynowie i dała się poznać prywatnie - jako wyluzowana mama, dowcipna partnerka i... pani dwóch psów. Tatiana pochwaliła się także kolekcja okularów i białych T- shirtów, zdradziła swoje sekrety urody oraz sylwetki.

"Gwiazdy prywatnie" - o czym program?

Nowoczesny apartament w samym centrum czy może pełen ciepła dom za miastem? Jak wyglądają mieszkania gwiazd z pierwszych stron gazet? Ponownie uchylimy rąbka tajemnicy i zajrzymy do prywatnego świata znanych i lubianych! Kto tym razem otworzy widzom TVN Style swoje drzwi?

Czy to prawda, że dom jest odzwierciedleniem osobowości jego właściciela? Jakie gwiazdy są na co dzień? Skąd czerpią inspirację? Gdzie najchętniej spędzają czas? Gdzie trzymają pamiątki z podróży i odpoczywają? Co jest dla nich ważne? Zbliża się unikatowa szansa na poznanie gwiazd z zupełnie innej strony! W nowych odcinkach kamera TVN Style odwiedzi m.in. Karolinę Pisarek, Jagę Hupało i Macieja Maniewskiego.

"Gwiazdy prywatnie" - gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl