Gwiazdy prywatnie

sezon 4 odcinek 3

Gwiazdy prywatnie 4

Prowadzi warsztaty i programy kulinarne, pisze książki o tej samej tematyce, niedawno zwyciężyła w programie „Agent - Gwiazdy", jest też zakochaną w Tajlandii szczęśliwą mamą dwóch córeczek. Przed państwem barwna i nieposkromiona Daria Ładocha. A jaka jest prywatnie?

Wydawać by się mogło, że uwielbienie koloru w wyglądzie przeniesie się na wystrój wnętrz w mieszkaniu Darii. Nic bardziej mylnego. Jak sama mówi: „Dom ma uspokajać, ubranie ma energetyzować". I tak oczom Uli ukazuje się salon w stonowanych szarościach i bielach z meblami w stylu lekko kolonialnym. Jest ciepły i pełen światła. Dowiemy się tutaj, jaka historia kryje się za rysunkami wiszącymi na ścianie, co wspólnego mają ze sobą 19. rocznica związku Darii i lampy przypominające palmy oraz czemu służy stojąca tu skrzynia po amunicji. Tutaj też, przy zajmującym honorowe miejsce pianinie, Daria zdradzi nam jedno ze swoich największych marzeń.

Kolejne kroki skierujemy do pokoju córek odzwierciedlającego ich pasje – tu rządzą jednorożce, smoki, koniki i kolor różowy. Dowiemy się też kim jest zamieszkujący to dziecięce królestwo tajemniczy Leon.

Daria zabierze nas również w podróż po swojej tryskającej feerią barw szafie, dowiemy się też po co jej w łazience... czapka jednorożca. Zaglądając do sypialni poznamy rodzinną historię talizmanów trzymanych pod łóżkiem i dowiemy jaką rolę spełnia i jak się tam znalazła całkiem zwykła drabina.

Uwagę Uli zwrócą również wszechobecne książki, którymi Daria się otacza: „Książki są wszędzie, porozkładane po całym domu, bo jak siadam, to zwykle mam 5 minut, a żeby te 5 minut nie było stracone, to sięgam po książkę".

Na koniec zajrzymy do kuchni Darii – jak wygląda królestwo prowadzącej programy kulinarne, jakie są jej ulubione gadżety kuchenne i przede wszystkim jakimi pysznościami uraczy Ulę.

"Gwiazdy prywatnie" - o czym program?

Gwiazdy najczęściej możemy podziwiać przy okazji oficjalnych premier, koncertów, a czasem przy odrobinie szczęścia, spotkać je na ulicy - jednak to tylko część ich życia. Gdzie mieszkają? Jakie są z dala od kamer i fotoreporterów? Takie sekrety gwiazdy mogą zdradzić tylko prowadzącej Uli Chincz.

W nowym sezonie odwiedzimy dom m.in. znanej prezenterki Agaty Młynarskiej, która oprowadzi nad po swoim pięknym i eleganckim apartamencie, pełnym rodzinnych pamiątek. Zobaczymy skromy i minimalistyczny dom przebojowego króla disco-polo Tomasza Niecika. Daria Ładocha zaprosi nas do swojego mieszkania na warszawskim Wilanowie i zdradzi, dlaczego w każdym kącie leży stos książek. Ula odwiedzi również Margaret, która oprowadzi nas po swoim klimatycznym mieszkaniu w kamienicy, odzwierciedlającego jej duszę.

Domy tych i innych gwiazd, możemy zobaczyć w drugim sezonie "Gwiazdy prywatnie".

"Gwiazdy prywatnie" - gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style w Środę o 22:25 oraz online na platformie VOD player.pl