Gwiazdy prywatnie

sezon 6 odcinek 2

Gwiazdy prywatnie 6 - Jaga Hupało

Jaga Hupało to najbardziej znana polska stylistka fryzur i kreatorka wizerunku. To ona powołała Akademię Perfection Hair, gdzie przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie ze świata sztuki fryzjerstwa i mody. Jest także felietonistką, autorką poradników i bajek dla dzieci. Jej nazwisko znalazło się na liście stu najbardziej wpływowych Polek magazynu "Elle".

Jaga ucieka od warszawskiego zgiełku do swojej leśniczówki skrytej w lesie, w jej rodzinnych stronach. Leśniczówka powstała w 1870 roku. Wnętrza urządzone są w surowym, industrialnym stylu. Dominuje tu naturalne drewno, czerwona cegła i kamień. Nie brakuje też antyków.

Kreatorka fryzur opowie o swojej miłości do roślin i do wszelkiego rodzaju ziół. Wierzy, że zioła można wykorzystywać w każdej dziedzinie życia, a szczególnie w branży beauty i we fryzjerstwie jako najlepsze i naturalne odżywki. Jaga zdradzi, nam jakie rośliny najlepiej na nas działają!

W odcinku zobaczymy małe laboratorium zielarskie w kuchni, odwiedzimy pokoje, które noszą swoje unikatowe nazwy, odetchniemy razem z Jagą w jej dzikim ogrodzie, a także poznamy niezwykły mebel, który zadecydował o całym wystroju domu!

"Gwiazdy prywatnie" - o czym program?

Nowoczesny apartament w samym centrum czy może pełen ciepła dom za miastem? Jak wyglądają mieszkania gwiazd z pierwszych stron gazet? Ponownie uchylimy rąbka tajemnicy i zajrzymy do prywatnego świata znanych i lubianych! Kto tym razem otworzy widzom TVN Style swoje drzwi?

Czy to prawda, że dom jest odzwierciedleniem osobowości jego właściciela? Jakie gwiazdy są na co dzień? Skąd czerpią inspirację? Gdzie najchętniej spędzają czas? Gdzie trzymają pamiątki z podróży i odpoczywają? Co jest dla nich ważne? Zbliża się unikatowa szansa na poznanie gwiazd z zupełnie innej strony! W nowych odcinkach kamera TVN Style odwiedzi m.in. Karolinę Pisarek, Jagę Hupało i Macieja Maniewskiego.

"Gwiazdy prywatnie" - gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl