Gwiazdy prywatnie

sezon 4 odcinek 2

Gwiazdy prywatnie 4 - Tomasz Niecik

Ula Chincz wyruszy aż pod Białystok, by odwiedzić niekwestionowanego króla disco polo, Tomasza Niecika. Charyzmatyczny wokalista wybudował dom właśnie pod Białymstokiem z sentymentu - to tutaj studiował i ma przyjaciół. Razem z żoną i dwójką dzieci postanowił więc osiedlić się tu na stałe. Pierwsze co rzuca się w oczy Uli to mieniące się diamentowo ściany, to żona Tomka lubi takie dodatki.

Jak zaczyna się poranek w tym domu? Okazuje się, że strażnikiem zdrowego odżywiania się jest nasz gospodarz, a w kuchni na stole znajdziemy wybór owoców do sporządzenia porannego soku dla dzieci. Płynnie przechodzimy do salonu, jako że połączony jest z kuchnią. Tu na kanapie rodzinka spędza wesoło czas przy bajkach i kominku.

Na piętrze znajdziemy sypialnie poszczególnych członków rodziny, dowiemy się też czemu ściany w sypialni rodziców są czarne i jakie nastawienie do przyszłych adoratorów jeszcze 18-miesięcznej córeczki Natalki ma pan domu. Zajrzymy do żółtego pokoju młodego królewicza Dariusza, czyli 5-letniego syna Tomasza i dowiemy się, jak jego małoletnia twórczość wyprowadziła ojca z równowagi.

Zajrzymy też do piwnic, które skrywają małe królestwo gwiazdora – siłownię i garderobę. „Tu pokazuję swoje drugie oblicze, oblicze mordercy, to mój konik, tu się wyżywam" – tak mówi Niecik chwytając za rękawice bokserskie. Co tu się będzie - działo zobaczycie sami. W garderobie obejrzymy kostiumy sceniczne Tomka, które sam projektował i które, jak sam mówi, stanowią relikwie czasów kawalerskich.

Na koniec wyjdziemy do ogrodu, by poznać drugą po muzyce pasję Tomka, która zaczęła się jeszcze w dzieciństwie, czyli gołębie. Dowiemy, jak to się zaczęło, jak piosenkarz nazwał swoją rasę i oczywiście wypuścimy je w niebo.

"Gwiazdy prywatnie" - o czym program?

Gwiazdy najczęściej możemy podziwiać przy okazji oficjalnych premier, koncertów, a czasem przy odrobinie szczęścia, spotkać je na ulicy - jednak to tylko część ich życia. Gdzie mieszkają? Jakie są z dala od kamer i fotoreporterów? Takie sekrety gwiazdy mogą zdradzić tylko prowadzącej Uli Chincz.

W nowym sezonie odwiedzimy dom m.in. znanej prezenterki Agaty Młynarskiej, która oprowadzi nad po swoim pięknym i eleganckim apartamencie, pełnym rodzinnych pamiątek. Zobaczymy skromy i minimalistyczny dom przebojowego króla disco-polo Tomasza Niecika. Daria Ładocha zaprosi nas do swojego mieszkania na warszawskim Wilanowie i zdradzi, dlaczego w każdym kącie leży stos książek. Ula odwiedzi również Margaret, która oprowadzi nas po swoim klimatycznym mieszkaniu w kamienicy, odzwierciedlającego jej duszę.

Domy tych i innych gwiazd, możemy zobaczyć w drugim sezonie "Gwiazdy prywatnie".

"Gwiazdy prywatnie" - gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style w Środę o 22:25 oraz online na platformie VOD player.pl