Gwiazdy prywatnie

sezon 1 odcinek 2

Gwiazdy prywatnie

Kasia Bosacka od lat jest ulubienicą widzek TVN Style. Jej programy nauczyły Polki świadomego robienia zakupów, czytania etykiet, sprawdzania składników, kontrolowania tego, co i jak jemy. Tym razem Kasia Bosacka zaprosiła ekipę naszego programu do swojego wiejskiego domku, położonego pod Poznaniem. W zabytkowym domu z 1895 roku zgromadzono rodzinne pamiątki, śmieszne wynalazki i drobiazgi kupowane przez Kasię na targach w Polsce i na świecie.
Razem z mężem, dyplomatą Marcinem Bosackim, i czwórką dzieci: Jaśkiem, Marysią, Zosią i najmłodszym Frankiem, spędzają tam każdą wolna chwilę. Dla siebie i przyjaciół gotują pyszne dania korzystając z produktów regionalnej kuchni.

Kasia pokaże Uli Chincz najlepsze miejscowe specjały i upiecze błyskawiczne ciasto ze śliwkami. Wyzna też kilka sercowych sekretów, o których nie mówiła wcześniej jeszcze nikomu…
Kasia podkreśla, że życie rodzinne było zawsze i będzie na pierwszym planie, choć bardzo intensywnie pracuje i to od lat. Przekonacie się, że Kasia zwyczajnie lubi prowadzić dom, być ze swoimi bliskimi, siedzieć na tarasie i patrzeć na swoje piękne jezioro… Będzie naprawdę ciepło, swojsko i domowo.