Gwiazdy prywatnie

sezon 6 odcinek 1

Gwiazdy prywatnie 6 - Karolina Pisarek

Warszawa, górny Mokotów, osiedle mieszkań w stylu loftowym. To tutaj naszą ekipę przywita piękna, uśmiechnięta i niezwykle czarująca Karolina Pisarek. Karolina jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich modelek. 
To finalistka piątej edycji programu "Top Model" i zwyciężczyni programu "Ameryki Express".

Modelka niedawno kupiła swoje pierwsze mieszkanie. Dwupiętrowy loft ma wyjścia na taras na trzy strony świata, w tym widok na centrum stolicy. Na tarasie Karolina hoduje jej ulubione zioło – miętę, poziomki, które mocno przypominają jej dzieciństwo oraz masę innych roślin.

We wnętrzu mieszkania pierwsze, co rzuca się w oczy to 6-metrowe okna, przez które podziwiać można piękną panoramę centrum Warszawy.

W salonie poza widokiem na Warszawę, wzrok przykuwają liczne pamiątki z pracy modelki. Magazyny, nagrody oraz... pluszak od dzieci z domu dziecka za całą miłość i pomoc, którą dziewczyna regularnie im przekazuje. Nasza ekipa również dorzuciła coś na półkę wspomnień Karoliny.

Zmierzając na designerskie schody prowadzące do sypialni, dowiemy się, kto namalował Karolinie dwa duże obrazy, kogo przedstawiają i jak duży wpływ na Karolinę mają te dwie osoby.

Sypialnia to miejsce niezwykłe. To tutaj Karolina może odpocząć po długich dniach na planach zdjęciowych. Modelka zdradzi nam również swój sekret na dobry sen.

Podczas zwiedzania mieszkania Karoliny, nie mogliśmy zapomnieć o wizycie w jej garderobach. Tak, są aż dwie! W jednej poznamy styl Karoliny i historię, czemu garderoba jest większa od sypialni, a w drugiej Karolina opowie nam o swojej pasji do butów. Dowiemy się również, czemu dziewczyna ma tak dużo butów sportowych.

"Gwiazdy prywatnie" - o czym program?

Nowoczesny apartament w samym centrum czy może pełen ciepła dom za miastem? Jak wyglądają mieszkania gwiazd z pierwszych stron gazet? Ponownie uchylimy rąbka tajemnicy i zajrzymy do prywatnego świata znanych i lubianych! Kto tym razem otworzy widzom TVN Style swoje drzwi?

Czy to prawda, że dom jest odzwierciedleniem osobowości jego właściciela? Jakie gwiazdy są na co dzień? Skąd czerpią inspirację? Gdzie najchętniej spędzają czas? Gdzie trzymają pamiątki z podróży i odpoczywają? Co jest dla nich ważne? Zbliża się unikatowa szansa na poznanie gwiazd z zupełnie innej strony! W nowych odcinkach kamera TVN Style odwiedzi m.in. Karolinę Pisarek, Jagę Hupało i Macieja Maniewskiego.

"Gwiazdy prywatnie" - gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl