Gwiazdy prywatnie

sezon 5 odcinek 1

Gwiazdy prywatnie 5

Ranita Sobańska, kobieta – rakieta. Dyrektor kreatywna. Autorka strojów dla Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. Tworzy też swoje autorskie kolekcje. Matka, partnerka, wielbicielka zdrowego stylu życia. Piękna, inteligentna, przebojowa, inspirująca. Cały czas poszukująca. A jak wygląda dom tej drapieżnej kobiety sukcesu? Tego dowiemy się w pierwszym odcinku nowego sezonu „Gwiazd prywatnie".

Wrażenie robią już same drzwi do mieszczącego się na dwóch ostatnich piętrach 300-metrowego apartamentu - wielkie i pancerne wyglądają jak wejście do sejfu. Pierwsze,co rzuca się w oczy po przekroczeniu progu to przestrzeń. Większość ścian została tu wyburzona, a część dachu jest ze szkła dając możliwość patrzenia w gwiazdy z fotela w salonie. Całość jest minimalistyczna, designerska, bardzo nowoczesna i robi ogromne wrażenie.

Architekt w porozumieniu z Ranitą postawił na biel i czerń, użyto wielu szlachetnych, ale surowych materiałów takich jak stal czy beton. Jest zabawa formą, dużo prostych geometrycznych wzorów, zarówno w wykończeniu mieszkania jak i pomysłowym oświetleniu. Z drugiej strony tutaj się mieszka, więc są też miękkie materiały zestawione ze szkłem. Pierwsze kroki dziewczyny kierują do salonu, w którym jak na projektantkę przystało, Ranita ma wieszak pełen sportowych ubrań, ale też ... siłownię. Dwie jej największe pasje w jednym miejscu.

Idąc w kierunku tarasu, mijamy wysuwany z podłogi kominek na biopaliwo, bo ten dom jest pełen super nowoczesnych rozwiązań! Taras utrzymany w szarościach i bieli, z wielkimi wygodnymi kanapami, wielkim ogrodem i widokiem na okolicę, to idealne miejsce do odpoczynku, ale też do uprawiania jogi czy gry w piłkę z córką.

W sercu domu, czyli w kuchni, Ranita zdradzi nam, po co zamontowała tu drzwi, co noszą krzesła w jej jadalni oraz kto jest jej ulubioną artystką. Kolejne kroki prowadzą nas na piętro oczywiście szklaną klatką schodową. Mijając bibliotekę zajmującą całą ścianę, nie można nie zwrócić uwagi na książki – dowiemy się tutaj, czemu wszystkie obłożone są jednakowym papierem oraz czyje obrazy zdobią ścianę po drugiej stronie.

Pierwsze pomieszczenie na piętrze, to pracownia. To tutaj Ranita uchyli rąbka tajemnicy i powie nam jak pracuje, czym jest ściana myśli, jak trudnym zadaniem jest projektowanie kolekcji dla olimpijczyków oraz dla kogo projektuje jej córka. Zobaczymy modowe perełki z jej własnej kolekcji, dowiemy się co sprawiło, że poszła prostą drogą na ASP oraz... jakie niespodzianki przygotowały dla siebie obie panie! Na tym piętrze zwiedzimy też Królicze Królestwo córki Ranity oraz dowiemy się, czemu w jej domu dwóch łazienek i sypialni nie oddziela żadna ściana i jakie są tego plusy i minusy. Oglądajcie!

"Gwiazdy prywatnie" - o czym program?

Dziennikarka Ula Chincz wie o tym doskonale, dlatego po raz kolejny odwiedzi znane i lubiane gwiazdy w ich czterech kątach.

Czy będą to luksusowe wille, apartamenty w drapaczach chmur, a może nowoczesne kawalerki? To bez znaczenia - w tym programie dom jest jedynie punktem wyjścia do poruszających rozmów, których nie sposób odbyć gdziekolwiek indziej.

Czego tym razem dowiemy się o gwiazdach z pierwszych stron gazet? Jak dbają o to, by ich domy służyły im za spokojną przystań, w której mogą odpocząć z dala od świateł jupiterów? Jakimi zwyczajami, domowymi rytuałami i zwierzeniami zaintrygują Ulę? Przekonacie się już w tym sezonie!

"Gwiazdy prywatnie" - gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style w Środę o 22:25 oraz online na platformie VOD player.pl