Gwiazdy prywatnie

sezon 4 odcinek 1

Gwiazdy prywatnie 4 - Agata Młynarska

Agata Młynarska to ulubienica publiczności, jedna z najbardziej znanych prezenterek i osobowości telewizyjnych w Polsce. Właśnie do jej domu zawita Ula w pierwszym odcinku „Gwiazd prywatnie".

Pierwsza rzecz, na którą Ula zwróci uwagę po przekroczeniu progu mieszkania, to zniewalający zapach bijący od świec rozstawionych po całym domu – do ich ciepłego światła Agata ma słabość. Zaglądając do salonu usłyszymy kilka historii rodzinnych, których świadkami były zabytkowy stół, zdolny pomieścić, uwaga - 60 osób i komoda. Wszystko zrobione z drzew rosnących kiedyś w rodzinnym dworze. Dowiemy się też jaką wzruszającą historię skrywa wisząca na ścianie kolekcja obrazów od zaprzyjaźnionej malarki.

Znana z dbania o zdrowy styl życia Agata pokaże Uli również swoją kuchnię – dowiemy się na przykład, po co prezenterce pokaźna kolekcja termosów.

Przechodząc przez elegancką sypialnię, poznamy romantyczną historię ślubu, kryjącą się za wiszącym tam obrazem, dowiemy się, dlaczego Agata nie mogłaby funkcjonować bez porządku w swoim mieszkaniu oraz co symbolizują dziecięce rysunki w złotych ramkach na jej ścianie.

Garderoba, oprócz uporządkowanych kolorystycznie ubrań, na co szczególną uwagę zwróci znana pedantka, Ula, kryje pokaźną kolekcję okularów oraz całe archiwum gazet, w których kiedykolwiek pisano o Agacie.

Pałacowe wnętrze łazienki, odkryje przed nami całkiem zwyczajną historię klocka do yogi...

Oprócz tego Agata zabierze nas w sentymentalną podróż przez ważne dla niej zdjęcia, przedmioty, książki i skarby, by na koniec opowiedzieć nam o pamiątkach po swoim ukochanym ojcu.

"Gwiazdy prywatnie" - o czym program?

Gwiazdy najczęściej możemy podziwiać przy okazji oficjalnych premier, koncertów, a czasem przy odrobinie szczęścia, spotkać je na ulicy - jednak to tylko część ich życia. Gdzie mieszkają? Jakie są z dala od kamer i fotoreporterów? Takie sekrety gwiazdy mogą zdradzić tylko prowadzącej Uli Chincz.

W nowym sezonie odwiedzimy dom m.in. znanej prezenterki Agaty Młynarskiej, która oprowadzi nad po swoim pięknym i eleganckim apartamencie, pełnym rodzinnych pamiątek. Zobaczymy skromy i minimalistyczny dom przebojowego króla disco-polo Tomasza Niecika. Daria Ładocha zaprosi nas do swojego mieszkania na warszawskim Wilanowie i zdradzi, dlaczego w każdym kącie leży stos książek. Ula odwiedzi również Margaret, która oprowadzi nas po swoim klimatycznym mieszkaniu w kamienicy, odzwierciedlającego jej duszę.

Domy tych i innych gwiazd, możemy zobaczyć w drugim sezonie "Gwiazdy prywatnie".

"Gwiazdy prywatnie" - gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style w Środę o 22:25 oraz online na platformie VOD player.pl